Bárta TRUHLÁŘSTVÍ

Hledáte truhláře z oblasti Vysočina? Potřebujete nábytek na míru, aby Vám seděl k Vašemu interiéru? Obraťte se na naše truhlářství. Nabízíme výrobu nábytku, kuchyně, dveře, okna, schodiště, zařízení obchodů, penzionů, interiéry na klíč.

Naše firma Bárta truhlářství působí již na trhu dlouhodobě. Sídlíme v obci Olešná, v kraji Vysočina, ale spokojené zákazníky máme i mimo tento kraj, např. v Tišnově, Brně, Velkém Meziříčí, Třebíči, Praze, atd. Specializujeme se na truhlářské práce na míru. Pracujeme na zakázku a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc všem požadavkům zákazníků. Vyrábíme vše od stolů, skříní až po kuchyně a moderní nábytek. Dále provádíme obklady schodišť a jejich renovaci.Pokud Vás zaujala naše nabídka truhlářských prací a rádi byste využili našich služeb, tak nás neváhejte kontaktovat. Naším cílem je spokojený zákazník, kterých máme za tu dobu praxe již mnoho. Jedním z nich se můžete stát i Vy. Ověřte si naše kvality.Těšíme se na spolupráci. 


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Bárta TRUHLÁŘSTVÍ je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Zimní zahrady a pergoly, Brány a ploty a Ostatní.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Bárta TRUHLÁŘSTVÍ něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Bárta TRUHLÁŘSTVÍ a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Bárta TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.
    Radešínská Svratka 28
    592 33 Radešínská Svratka
    Česká republika
  • IČO: 29258685
  • DIČ: CZ29258685
Bárta TRUHLÁŘSTVÍ
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace