AGC Flat Glass Czech a.s.

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group. Je součástí celosvětově nejvýznamnější sklářské skupiny AGC Glass Europe je evropská sklářská společnost, která je součástí japonské skupiny AGC, světového lídra ve výrobě plochého skla.

 AGC ve své škále výrobků nabízí skla pro architekturu a interiérový design. V nabídce skel pro stavebnictví převládají tepelně-izolační skla určená do komerčních staveb, rezidenčních budov a rodinných domů. 

AGC se řadí mezi výrazně inovativní společnosti. Jejím prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Reflektuje potřebu nepřetržitých investic do technologicky náročných výrob řadících se k evropské špičce a umožňujících vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníků. Vizí AGC je vytvářet budoucnost skla inovativními a dostupnými technologiemi a zlepšovat každodenní život lidí. Skla značky AGC jsou oblíbeným materiálem architektů a designérů významných projektů ve všech částech světa. 

50% z rozpočtu na výzkum a vývoj je určeno na udržitelné výrobky, udržitelná řešení a výrobu. Výrobní procesy mají velký dopad na životní prostředí. AGC Glass Europe se zavázala, že bude rozvíjet a systematicky zdokonalovat své výrobní procesy tak, aby dopady na životní prostředí snížila.

Společnost patří rovněž k nejprogresivnějším tuzemským vývozcům. V současnosti vyváží tři čtvrtiny své produkce do osmi desítek zemí světa. Firma též stabilně náleží mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele v České republice. Svědčí o tom i fakt, že se pravidelně umisťuje mezi nejlépe hodnocenými společnostmi v zemi. Práci u společnosti nyní nachází více než 3000 lidí. Podrobné informace o výrobcích společnosti AGC naleznete na produktových stránkách www.YourGlass.com. Informace o firmě a skupině AGC naleznete na firemních webových stránkách www.agc-flatglass.com.Společnost AGC Flat Glass Czech a.s. je zařazena v oborech činnosti Sklo.


Máte dotaz nebo chcete společnosti AGC Flat Glass Czech a.s. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti AGC Flat Glass Czech a.s. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • AGC Flat Glass Czech a.s.
    Sklářská 45
    416 74 Teplice
    Česká republika
  • IČO: 25012266
  • DIČ: CZ699001704
AGC Flat Glass Czech a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace