méně než minuta
AirComfort automaticky reguluje vnitřní klima v místnostech a umožňuje stálý přívod čerstvého vzduchu. Při stoupajícím tlaku větru na fasádě se jeho chlopeň automaticky uzavírá, a to bez nároku na přívod jakékoli energie. Větrací systém se při stoupajícím tlaku vzduchu automaticky uzavírá. Mezi přednosti systému patří zlepšení výměny vzduchu a vnitřního klima v místnostech, zamezení tvorbě plísní a kondenzátu, bezhlučnost, funkčnost bez jakékoliv údržby. AirComfort navíc nijak neovlivňuje odolnost proti vloupání, je použitelný až do třídy zvukové izolace 4, neovlivňuje estetické provedení okna či dveří a není vidět ani při zavřeném, ani při otevřeném křídle okna nebo dveří.
Aircomfort

Tento pojem tento týden nikoho neinspiroval, ale tento měsíc jich bylo celkem 1.

Je to dobře vysvětleno? Dejte o tom vědět ostatním!

Tip na odborný pojem

Nenašli jste co jste hledali nebo o pojmu víte víc? Přihlaste se a navrhněte nový pojem o kterém máme napsat nebo rovnou napište i jeho definici. Pomůžete tak ostatním.

Nejnovější krátké zprávy

Poslední z diskusí

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace