méně než minuta
AirComfort automaticky reguluje vnitřní klima v místnostech a umožňuje stálý přívod čerstvého vzduchu. Při stoupajícím tlaku větru na fasádě se jeho chlopeň automaticky uzavírá, a to bez nároku na přívod jakékoli energie. Větrací systém se při stoupajícím tlaku vzduchu automaticky uzavírá. Mezi přednosti systému patří zlepšení výměny vzduchu a vnitřního klima v místnostech, zamezení tvorbě plísní a kondenzátu, bezhlučnost, funkčnost bez jakékoliv údržby. AirComfort navíc nijak neovlivňuje odolnost proti vloupání, je použitelný až do třídy zvukové izolace 4, neovlivňuje estetické provedení okna či dveří a není vidět ani při zavřeném, ani při otevřeném křídle okna nebo dveří.
Aircomfort

Je to dobře vysvětleno? Dejte o tom vědět ostatním!

Tip na odborný pojem

Nenašli jste co jste hledali nebo o pojmu víte víc? Přihlaste se a navrhněte nový pojem o kterém máme napsat nebo rovnou napište i jeho definici. Pomůžete tak ostatním.

Nejnovější krátké zprávy

Poslední z diskusí

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace