1 minuta
Dana Veselá

Dobry den, koupili jsme novostavbu domu, a na jižní stranu budeme dávat venkovní zaluzie,na které je již stavební příprava. Ale co na další okna, aby to tam nějak ladilo? Nejednalo by se o velké plochy, spis jenom koupelna, satna apod. Vsechny ložnice, kuchyň, obývací pokoj jsou orientovaný prave na jih. Určitě nechceme klasické hliníkové zaluzie…nebo mate na všech oknech stejně stínění, tj venkovni zaluzie? Nebude divné min různé druhy stínění? Dekuji.


10 Nejlepší reakce od Pavel Albrecht

Reakce (6 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • ester nová
  ester nová

  Určitě bych si v dnešní době, kdy jsou různá stínění za pár korun, nechala něco takového nainstalovat na barák. A když bych byla na nákupech, podívala bych se i na https://www.kvalitex.cz/…y-a-povlaky/ dekorativní polštářky a povlaky. Je potřeba totiž čas od času udělat sobě a svému partnerovi radost něčím hmotným. A takový polštářek by určitě ocenil i chlap.

 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  Pokud jste si už vybrali vhodné dveře a dokonce si myslíte, že všechno, na čem se dalo v rámci rekonstrukce ušetřit, jste si už pořídili, tak vás musím (ne)mile překvapit. Právě teď je totiž vhodná doba na investici do tepelného čerpadla země-voda. Více informací o českém výrobci Mastertherm přikládám formou odkazu níže:
  https://mastertherm.cz/…a-zeme-voda/

 • Luboš Krupička
  Luboš Krupička

  Možná zkuste venkovní screeny a u oken kde není příprava vnitřní textilní roletky. Bude to vypadat opticky stejně,

 • Pavel Albrecht
  Pavel Albrecht

  Záleží na tom jak máte řešenou elektriku – jestli je možná jednoduchá příprava elektrického kabelového vedení pro exteriérové stínění (rolety, žaluzie, screeny), pokud ne, musíte se spokojit s manuálním ovládáním. Pokud nechcete zasahovat do elektriky vůbec, řeště interiérové stínění, třeba plisé, roletky textilní, u velkých ploch také japonské stěny. Nechte si poradit od firem které tady na www.planetaoken.cz řeší stínění a poptejte je nezávazně a zdarma.

 • Petr Ratkovský
  Petr Ratkovský

  Jestli máte na oknech (asi na jižní či západní straně) udělanou přípravu na venkovní žaluzie, tedy elektriku a možná skrytý kastlík a na ostatních oknech tohle nemáte, bude finančně náročnější žaluzie integrovat na ostatní okna (úprava venkovní omítky, vnitřní omítky, elektřina, vypínače). Osobně bych šel asi u těch oken co přípravu nemají do interiérového stínění – roletky textilní nebo bambusové nebo závěsy pokud nechcete hliníkové vnitřní žaluzie.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace