méně než minuta
Josef Crdlík

Máte někdo zkušenosti s hliníkovými shrnovacími (harmonikami) dveřmi na terasu z hliníkových systémů ? Připadá mi to jako jediná dobrá možnost využít otevření prostoru v létě a v zimě uzavřít.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Dobrý den, Josefe, věřím, že jste to už vyřešil, ale řeknu svoji vlastní příhodu. Ty harmonikové dveře jsou docela fajn na využití prostoru, jen si dejte pozor, co máte v té místnosti za tím. Ideální je mít třeba přechodovou místnost. My máme z terasy přístup přímo do kuchyně a měli jsme tam zimu, takže jsme je nakonec zateplovali a teď občas ve větru taky táhne po nohách. A navíc jsme tam měli obrazy z https://www.antikart.cz/ a ty jsme museli kvůli těm podmínkám dát pryč.

 • Luboš Krupička
  Luboš Krupička

  Asi bude dobré oslovit někoho kdo dělá z profilového systému Schueco, ti mají propracované řešení profilů a kování pro shrnovací dveře. Napadá mě firma Dafe Plast .

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace