1 minuta
Oldřich Zbořil

Rád bych našel v okolí Brna nějakého dodavatele posuvné brány. Dokážete mi poradit? Máme max 3 m průjezd a celkem 6 m prostoru dráhy. Potřebuji dodavatele který mi poradí jakou bránu volit s ohledem na nemožnost integrace branky.

Reakce (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Sanko
  Michal Sanko

  No jestli máte jenom 6 m na celkový pojez, tak zapomeňte na samonosnou bránu, protože minimum je opravu 7 m protože jinak by jste měl průjezd jenom 2,5 m což už pro některé piloty může být tragické. Jediné řešení je kolejnicová – šínová brána která vyžaduje vodící lištu po celé délce ve spodní prahové části pod křídlem.

 • Pavel Albrecht
  Pavel Albrecht

  Myslím si, že by bylo vhodné přímo do posuvného křídla integrovat branku (dveře), kterými by jste mohl v případě výpadku elektriky nebo bez ovládacího tlačítka na bránu projít, ale musíme počítat že dole budete mít pojízdný profil který vám bude trošku bezbariérovému průchodu bránit.

 • Zdeněk Velešík
  Zdeněk Velešík

  Zkuste G-MONT nebo ROLLO ti vám poradí. Částečný posuv brány při stisku jednoho tlačítka lze naprogramovat do ovládání motoru. Asi chcete průchod 1 m posuv v prvním kroku zmáčknutí ovladače a nebo v druhém kroku celé 3 m.
  Určitě bych doporučil dát k motoru i baterku a to dost silnou, protože jestli dojde proud, tak bránu neposunete ručně protože motor a jeho možnost odblokace je na druhé – vnitřní straně vašeho pozemku.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace