méně než minuta
Jakub Zoubek

Všiml jsem si, že máme pod těsněním oken kapky vody. Viditelné zevnitř, ale jsou pod těsněním z venku. Může to být nebo se jedná o závadu? Děkuji.

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kristýna Adamovska
  Kristýna Adamovska

  Je jasné, že bude něco špatně s těsněním. Doporučuju okna přetěsnit a budete mít klid. Není to nic náročného. Já jsem to dělala dokonce sama a to nejsem nijak extra zručná :-D . Objednala jsem si nové těsnění z https://www.e-texim.cz/tesneni/ , a když bylo venku hezky, tak jsem okno přetěsnila a teď kolem něj neprofoukne ani vánek.

 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  Nám se před lety rozbilo velmi levné jezírkové čerpadlo a udělalo to velkou neplechu jak na zahradě, tak u sousedů a mimo jiné nám kompletně navlhnul sklep. Dnes už víme že jsme udělali velkou chybu a že si jezírkové čerpadlo musíme kupovat u ověřené firmy. Pro tentokrát jsme zvolili https://www.zahradnijezirka.net/…-sachty_k46/, tak snad to dopadne dobře.

 • Tomáš Konvalinka
  Tomáš Konvalinka

  Pokud té vody máte na prostřední části rámu hodně (po otevření křídla) tak musíte zkontrolovat funkci těsnění jestli těsní, když ne tak ho promazat nebo vyměnit a nebo ještě doštelovat přítlak křídla na vnitřních pantech.

 • František Král
  František Král

  Kapky na rámu pod venkovním těsněním jsou normální, každé okno by mělo mít dole z vnitřní části rámu (vlevo a vpravo) odvodňovací otvory pro případnou vodu, která se tam dostane buď kondenzací nebo díky velkému tlaku při deštích přes těsnění.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace