méně než minuta

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • ester nová
  ester nová

  Hodně peněz nám teď vzalo před týdnem https://www.prazskyzamecnik.cz/ zámečnictví, protože jsem si já chudáček zapomněla klíče v zámku, a tak jsme to museli vyřešit až přes profesionála ve svém oboru. Já bych tak moc ráda měla někoho takhle šikovného doma. To by se bydlelo jedna radost. Místo toho mám IT v domě.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Tak ono záleží, co si od těch dveří slibujete. Klasické devadesátky stojí něco jiného než dveře o dvacet čísel užší. :-) My jsme si to nechali měnit i s tím, že jsme to měli v jednom balíčku s celou zahradou. Pravda, výroba brán spadala pod firmu https://www.kovovyroba-zabrana.cz/brany-a-ploty/ , ale i tak jsme byli s tou prací spokojeni. :-)

 • Zdeněk Velešík
  Zdeněk Velešík

  No, výměna je široký pojem. Robustní příčkové plastové dveře s šířkou do 90 cm a výškou klasicky 210 cm počítejte minimálně 13 tis Kč, záleží jaké kování, fabka nebo klika bude na dveřích instalována. Jenom automatický zámek, bezpečnostní fabka a bezpečnostní klika stojí cca 3 tis. Kč navíc a to ještě musíme připočítat vybourání, montáž, zednické zapravení, dopravu a odvoz. Takže plus mínus 20 tis. Kč je reálná cena. Nejlepší bude když poptáte nějakého nejbližšího regionálního prodejce a ten vám vše nacení a ukáže vzorky.

 • Jaroslav Špráchal
  Jaroslav Špráchal

  Nevíte kolik mám asi počítat za výměnu starých dřevěných dveří za nové plastové? Nechci kupovat ty z Globusu za 6 tis. Kč.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace