SVĚT OKEN 2 minuty

V dnešní době si můžete vybrat různé varianty otevírání garážových vrat. Nejrozšířenější bylo ještě donedávna otevírání vrat dálkovým ovládáním, kdy měl řidič připevněný ovladač nejčastěji na klíčcích od auta. V posledních letech se však k otevírání garážových vrat používá jiný systém – otevírání pomocí mobilního telefonu.

Otevírání garážových vrat přes telefon
 Výhody otevírání garážových vrat pomocí telefonu
 • Otevřete i zavřete na jakoukoliv vzdálenost. Oproti dálkovému ovládání je zde výhoda, že můžete vrata otevřít odkudkoliv na světě, kde má váš mobilní telefon signál.
 • Instalace na všechny typy vrat. GSM klíč je možno instalovat prakticky na všechny typy vrat s pohonem nebo i na vjezdovou bránu.
 • Nezapomněli jste vrata zavřít? Jestli jste trochu ve stresu a od přírody nerváci, pak se vám bude hodit možnost zjistit pomocí SMS, jestli jste vrata náhodou nezapomněli zavřít. Nemusíte se tak zbytečně vracet.
 • Levná a jednoduchá varianta. Není potřeba nic složitě instalovat. Vyberete jen konkrétní čísla, která mají oprávnění vrata otevírat. Cenově vás systém GSM klíče vyjde na necelých 5 000 korun.

Jak ovládání mobilem funguje

Je to celkem jednoduché. Ovládání funguje na základě GSM klíče. Pro otevření nebo zavření potřebujete jen zprovoznit číslo GSM klíče, počkat na jedno vyzvánění a zavěsit. Vrata se otevřou jen po prozvonění z konkrétních čísel, která mají oprávnění vrata ovládat. Jeden telefon je v GSM klíči uložen jako „master“. Z tohoto telefonu se pak určují čísla, která mohou garážová vrata ovládat. Celý systém je opravdu jednoduchý a levný. Další náklady už nejsou.

Komfort a bezpečnost

Moderní ovládací systémy jsou bezpečnostně vyladěné na maximum. Nemusíte mít obavy, že vám vrata může otevřít třeba někdo jiný omylem, telefon k otevírání musí být jednoznačně vámi autorizovaný. Obecně lze říci, že celý systém ovládání garážových vrat je naprosto bezpečný a navíc i velmi komfortní. Představte si, že přijíždíte a už s lehkým předstihem si načasujete otevření brány tak, že nebudete čekat ani o vteřinu navíc. Nebudete blokovat cestu, neztrácíte čas. Prozvoníte jedním kliknutím číslo a vrata se hned otevírají, případně zavírají.

Zpříjemněte si život využitím moderních technologií a otvírejte si garážová vrata mobilním telefonem.

Zdroj obrázků: https://www.svet-oken.cz/.
svetoken-logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě SVĚT OKEN, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil SVĚT OKEN nebo web svet-oken.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu SVĚT OKEN a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Super vychytávka. To bychom taky potřebovali. Ale vlastně by nám to bylo houby platné, protože teď řešíme problém s tím, že se často nemůžeme do garáže vůbec dostat. Pořád nám před vjezdem někdo parkuje. Už několikrát jsme kvůli tomu volali policii, ale nic to nevyřešilo. Vždy se objeví někdo nový. Dívala jsem se, že na https://www.dopravniznaceni.com/ se dají sehnat takové ty sklopné sloupky, které se dají zamknout. Tak třeba něco takového dát před garáž aby tam nikdo nestál? Už fakt nevím.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Nedávno jsem se rozhodla pro rekonstrukci mojí garáže, která měla již střechu ve špatném stavu. Po opravě střechy mi kamarád doporučil internetové stránky https://www.pohonnavrata.cz/, na kterých mě okouzlilo dálkové otevírání vrat do garáže. Celá rekonstrukce i s nainstalováním nových vrat byla hotová za krátkou dobu a já si užívám své nové garáže.

 • Karla Nováková
  Karla Nováková

  S manželem jsme byli zvyklí od doby, co jsme se seznámili, chodit společně pravidelně do posilovny a kupovali si tam doplňky stravy, ale jak bylo všechno zavřené kvůli coronaviru, tak to byl problém. Manžela napadlo udělat posilovnu v naší garáži, kde je dostatek místa a mají vrata, která se otevírají pomocí telefonu. V naší nové garážové posilovně cvičíme necelé dva roky a doplňky si objednáváme na https://eshop.guaranaplus.cz/guarana.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace