MK ROLETY 4 minuty

Přejete si nové stínění do vašeho domova? Nabízíme mnoho druhů, avšak tentokrát vám předvedeme rolety den a noc, jež si každým dnem získávají stále vyšší oblibu u velké části klientů. Jsou praktické a hodí se téměř kamkoli. Pojďte se na ně podívat!

Interiérové rolety den a noc pod drobnohledem

Rolety vyniknou v každém pokoji

Rolety den a noc, jak název napovídá, mají své využití jak ve dne, tak v noci. Látka obsahuje jak transparentní, tak zastiňovaní pruhy, díky nimž v noci dosáhnete absolutní tmy a přes den se zbavíte nepříjemného slunečního záření. Dají se různě překrývat a mají různou šířku. Existuje široká škála motivů a barev a rolety proto nemusí být jen nudným doplňkem – udělejte z nich naopak perlu vašeho domova! S vhodnou volbou tkaniny a vzoru zazáří v každé domácnosti či kanceláři. Zkrášlí kterýkoli prostor od kuchyní přes ložnice a dětské pokoje až po koupelny.

Jak fungují?

Rolety den a noc mohou mít vícero vrstev. Všechny se navíjejí na trubku, která dřímá nad oknem v elegantním a velmi malém pouzdře, díky čemuž vše působí upraveně a čistě. Nikde žádné nevzhledné detaily nebo garnýže. Kazeta má mnoho provedení a jistě si vyberete tu pravou. Rolety mají velice snadnou údržbu, kdy stačí látku otřít vlhkým hadříkem nebo jen jemně vysát vysavačem. V současné kolekci rolet den a noc vás okouzlí nehořlavý materiál a rolety jsou tedy vhodné i k dětem či na bujaré oslavy. Nic se jim nestane.

Druhy rolet den a noc:

 • Twintex rolety (značka Bematech)
 • Doppelrollo rolety (značka Erfal)
 • Verra Isotra rolety (značka Isotra)

Kde rolety najdou využití?

Svou oblibu si získávají jak u majitelů rodinných domů, tak i v bytech, přičemž na své si přijdou i majitelé komerčních objektů, kteří shánějí kvalitní stínění pro kanceláře. Díky své rozmanitosti se rolety den a noc hodí opravdu kamkoli a díky způsobům jejich uchycení se nemusíte bát vrtání nebo jiných zednických činností.

Rolety den a noc se dají přidělat na strop, na okno, do výklenku nebo na stěnu. Oblíbí si je i milovníci záclon, neboť dohromady tvoří velice extravagantní, ovšem oku lahodící kombinaci. Nebojte se a zkuste experimentovat. Rolety den a noc jsou skutečně velmi přizpůsobivé, a to ať už se jedná o design či funkčnost.

roleta den a noc Bematech

Proč si rolety pořídit?

Rolety vynikají svou mnohočlenností. Vybírat můžete mezi desítkami druhů látek, jež oplývají nejen rozdílnou gramáží, ale i různými barvami, motivy a vzory. Na výběr máte z mnoha typů řetízků, jimiž se rolety ovládají. S vaším interiérem bude ladit i kazeta, do níž se rolety navíjejí, neboť se vyrábí v různorodých provedeních. Výhodou je též možnost zvolit si kombinaci dle vašeho gusta. Všechny rolety se vyrábějí s nadměrnou kvalitou, dlouholetou tradicí a vždy na míru. Vzhled působí luxusně a dává domovu šmrnc. Při vzniku průvanu jsou dolní lišty rolet opatřeny silikonovým okrajem, takže při nárazu do okna nedochází k hluku. Pro příjemnější manipulaci s roletami jsou používány tiché motory značky Somfy.

Ve zkratce:

 • široká škála barev
 • různé typy látek
 • barevné řetízky
 • pro všechny interiéry
 • elegantní kazety
 • výroba na míru
 • tiché motory
 • nehořlavé materiály
 • snadná údržba
 • prověřené značky
 • luxusní vzhled
 • kombinace neomezených variant
 • výběr z několika druhů
 • spolehlivé stínění

Mají ale i své mouchy

Rolety den a noc mají i pár nevýhod. Například dle umístění kazety nemusí jít okno stoprocentně otevřít, což by mohla být v některých případech komplikace. Drobným nedostatkem se navíc stává také fakt, že rolety bez motorku mohou být při ovládání hlučnější, tento problém se však dá snadno vyřešit motorem. Dle způsobu ukotvení rolety je v některých případech nemožné mít stažené rolety a zároveň otevřené okno.


Nebojte se na nás obrátit a tyto nedostatky společně snadno vyřešíme. Výsledkem pak budou atraktivní a funkční rolety den a noc, které vám budou dobře sloužit.

Zdroj obrázků: https://www.mk-rolety.cz/.
MK_LOGO

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě MK ROLETY, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil MK ROLETY nebo web mk-rolety.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu MK ROLETY a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka a tento měsíc jich bylo celkem 6.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jana Vláčilová
  Jana Vláčilová

  Tohle bychom hrozně potřebovali do naší ložnice. Máme tam klasické žaluzie a ráno nám tam svítí už někdy v 6 hodin, což není úplně příjemné. Celkově bych ráda ložnici trochu předělala. Už delší dobu si říkám, že bych chtěla investovat do nějaké nové postele. Když už jsme u toho, nemá někdo z vás čirou náhodou zkušenost s touto stránkou – https://lumax-nabytek.cz/postele ? Díky mockrát. :)

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Jako tohle jsou samozřejmě docela fajn tipy, jen to ale zapomíná na praktickou stránku kuchyně. Málo kdo třeba dnes řeší to, že se zásuvek týká taky trochu IP ochrana a tak si tam dají sice designové, ale jinak zásuvky naprosto k ničemu. O tom jsem četl v tomhle článku: https://www.nejsvetla.cz/…-ochrana-ip/ Nicméně ono je prostě fajn přemýšlet nejen nad designem, ale taky nad praktickou stránkou věci. Co se rolet týče, tak tam mi to přijde docela v pohodě, ale taky bych přemýšlel, jestli nezvolit nějaké lepší osvětlení. ;-)

 • Kristýna Adamovska
  Kristýna Adamovska

  Rolety den a noc má tchyně a je s nimi spokojená. Abych pravdu řekla, tak mě se moc nelíbí. Na mě jsou moc výrazné. Já mám na oknech záclony a závěsy a tak mi to vyhovuje. Ani ty venkovní rolety nemáme, ty už se mi vůbec nelíbí :-D . Možná bychom doma v létě neměli takové vedro díky roletám, ale máme klimatizaci od https://www.klimasplit.cz/ , kterou nám i zamontovali, takže nemusíme nic řešit :-) .

 • František Klapal
  František Klapal

  My máme kvalitní rolety do interiéru, ale jak mi výrobce sliboval, že se po tom konečně vyspím, tak nic moc. Ale ono to asi byly problémy trochu jiného rázu, než to, že by šel hluk a světlo z ulice. Nakonec mi pomohla firma Cibdol s jejich oleji, které jsem začal užívat. Je to takový „zelený“ zázrak, jak já tomu říkám. Schválně to zkuste taky a uvidíte sami: https://www.cibdol.cz/cbd-olej … Ale samozřejmě přiznávám, že teď, když spím dobře, tak mít dokonalé ticho i když máte okna do rušné ulice, je fakt super. :-)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace