3 minuty

Nejmodernější trend v hliníkových pergolách představují bezesporu pergoly bioklimatické. Pergola funguje jako protidešťová zábrana a také umožňuje regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu, čímž vnitřek pergoly zajišťuje ideální klima. Tyto pergoly je možné vybavit příslušenstvím, jako jsou posuvné bezrámové zasklení stěn a infrazářiče pro celoroční používání. Z našeho sortimentu bioklimatických pergol bychom konkrétně rádi představili nosný model CUBE.

Bioklimatická Pergola CUBE od AL Pergoly, s.r.o.

Pergola CUBE

Dokonalý systém tvořící pravoúhlé formy libovolného rozměru. Tento systém má velkou variabilitu použití a příslušenství a na rozdíl od jiných pergol je pergola CUBE standardně dodávána v luxusní strukturované barvě FSM 713 19 – grafitová struktura. Zároveň ale může být na přání zákazníka dodána i v jakékoliv barvě RAL, DB nebo Decoral – imitace dřeva.

Pergolu CUBE dodáváme ve 2 standardních provedeních dle zakrytí střechy pergoly

 • Pergola CUBE S – zakrytí střechy pohyblivým slunolamem
 • Pergola CUBE A – zakrytí střechy střešní markýzou Ancona

Pergola CUBE může být vybavena bočními screenovými roletami, popřípadě venkovními žaluziemi nebo slunolamy. Střecha této pergoly pak může být krytá střešní markýzou nebo slunolamy pohyblivými.

Pohyblivý slunolam, střešní markýza a také screenové rolety a další prvky pergoly jsou dálkově ovládané pro maximální komfort zákazníka. K pergole doporučujeme zakoupit také LED podsvícení kvalitními a výkonnými LED pásky na dálkové ovládání. Teplota světla těchto LED pásků je 6500 – 7000 K, světlo je tedy naprosto bílé a perfektně osvětluje prostor pergoly.

Tyto LED pásky jsou vedeny v hliníkových profilech pod úhlem 45 stupňů tak, aby osvítily prostor uvnitř pergoly. Pásek je zakrytý difuzním mléčným krytem pro rozptýlení světla z diod v pásku, díky čemuž pás svítí jako celek bez bodových efektů diod. Ovládání LED osvícení můžeme zapojit na světelný spínač, pokud je již nainstalován, ale častěji dáváme ovládání dálkové na stejný ovladač jako slunolam, popřípadě můžeme dodat stmívač s dálkovým ovládáním, se kterým můžete komfortně regulovat intenzitu LED podsvícení.

LED podsvícení pergoly CUBE na dálkové ovládání

Pro zakrytí bočních stěn můžeme pergolu CUBE vybavit screenovými roletami na dálkové ovládání. Tyto screenové rolety slouží pro stínění před přímým slunečním světlem a také zabraňují profukování silného větru a chrání před bočním deštěm.

Zakrytí stěny pergoly screenovou roletou na dálkové ovládání

Stěny pergoly můžeme také zasklít posuvným bezpečnostním sklem včetně mechanického zámku. Díky infrazářiči poté můžete využívat pergolu po většinu dní v roce nezávisle na počasí.

AL Pergoly s.r.o. je výrobce i dodavatel pergoly CUBE, díky čemuž jsme schopní dodávat pergolu CUBE za nejlepší cenu a v rychlých termínech. Mimo sezónu je dodací termín cca 3 týdny, v sezóně pak 4 až 5 týdnů.

storage-image_jpeg-20171228095420–0278–5-let-zaruka-ikona.jpg.thumb5 let neomezená záruka na pergolustorage-image_jpeg-20171228095455–3302-al-konstrukce-ikona.jpg.thumbHliníková konstrukcestorage-image_jpeg-20171228095531–7736-pohybliva-pergola-ikona.jpg.thumbPohyblivá pergolastorage-image_jpeg-20171228095645–5339-ral-ikona.jpg.thumbRAL barvy konstrukce na výběrstorage-image_jpeg-20171228095729–4120-rychle-dodani-ikona.jpg.thumbRychý termín dodánístorage-image_jpeg-20171228100114–6261-led-ikona.jpg.thumbVolitelné LED podsvícenístorage-image_jpeg-20171228095935–1640-vizualizace-zdarma-ikona.jpg.thumb3D vizualizace zdarmastorage-image_jpeg-20171228095959–5099-zamereni-zdarma-ikona.jpg.thumbZměření a konzultace na místě zdarmastorage-image_jpeg-20171230093650–5330-nejnizsi-cena-ikona.jpg.thumb
Zdroj textů: www.al-pergoly.cz. Zdroj obrázků: www.al-pergoly.cz.
alpergolalogo

Více informací naleznete na webu al-pergoly.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jana Vláčilová
  Jana Vláčilová

  Tak toto by se mi taky líbilo. Já už manžela několik měsíců přemlouvám k tomu, abychom také konečně investovali do nějaké té pergoly. Přecejen v letních měsících bychom takový pěkný přístřešek určitě ocenili. Jemu se do toho ale pořád nechce. Věřím ale tomu, že se mi ho povede brzy přemluvit. Jinak mně osobně by se třeba líbila nějaká pergola od https://www.atypy.cz/…ove-pergoly/

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Vypadá to suprově. Taky jsem se letos konečně pustil do stavby pergoly. Dopadlo to lépe než jsem čekal. Jen teda zahradní nábytek pod ni už jsem nestihl sehnat. Byl jsem se dívat v pár obchodech a stejně se mi nic moc nelíbilo. Navíc ty ceny zahradního nábytku jsou dnes šíleně vysoké. Přemýšlím tedy jestli nezkusit nějaký bazar, třeba https://www.biginzerce.cz/

 • Ivana Svoboda
  Ivana Svoboda

  Krásná terasa, z ní musí být v reálném světě opravdu krásný výhled. Vidím to teď sice jenom na fotkám, ale smekám před tou vaší realizací. Máte tam i nějaké zahradní jezírko? Já že bych se chtěla zeptat jestli neznáte tuto firmu: https://www.zahradnijezirka.net/…jezirka_k44/ která prodává filtrace pro jezírka. Potřebujeme si totiž novou pořídit.

 • zwnorkvvbd Smith
  zwnorkvvbd Smith

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace