TANOR, s.r.o.

Česká obchodní společnost, zabývající se prodejem kvalitních českých oken a dveří z plastových a hliníkových profilů.

  • Tomáš Pokorný

    Tomáš Pokorný

    Jmenuji se Tomáš Pokorný a v oknařském průmyslu působím od roku 2005, a to hned poté, co jsem se vrátil z pětiletého studia v zahraničí. Jako jednatel společnosti A+M FENSTER (výrobní firma) jsem působil 8 let a v obchodní firmě OKNOSERVIS na pozici výrobní/finanční ředitel 4 roky. Od roku 2013 jsem činný pouze ve vlastní firmě TANOR, která se zaměřuje na klienta zcela jinak. Přijďte se přesvědčit.

  • Pavel Sedláček

    Pavel Sedláček

    Jmenuji se Pavel Sedláček. V oknařské branži pracuji nepřetržitě od roku 2004. Nabrané zkušenosti jsem v roce 2013 vložil do založení vlastní firmy TANOR s.r.o.. Se společníkem a parťákem Tomášem Pokorným se snažíme o maximální spokojenost zákazníka. Sledujeme nejnovější trendy na trhu výplní otvorů a stínící techniky, investujeme do firmy, vzdělání sebe i našich zaměstnanců tak, aby každý náš zákazník dostal to nejlepší řešení ušité přímo na míru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace