SUN SYSTEM

Dotváříme domov Dodáváme Vám stylovou, moderní a funkční stínící techniku od roku 1994 Pomůžeme vám vyřešit realizaci před-okenních rolet, venkovních žaluzií, screenových clon, pergol, markýz a další stínící techniky.

 • Pergola jako 63 m2 prostoru pro odpočinek přímo ve vaší zahradě
  Pergola jako 63 m2 prostoru pro odpočinek přímo ve vaší zahradě
 • Dokonalá realizace bioklimatické pergoly @alaris_cz
  Dokonalá realizace bioklimatické pergoly @alaris_cz
 • Bioklimatická pergola @alaris_cz
  Bioklimatická pergola @alaris_cz
 • Vysoce praktické od předního českého výrobce @minirol_eu mají skutečně pravdu. ;)
  Vysoce praktické od předního českého výrobce @minirol_eu mají skutečně pravdu. ;)
 • K našim pergolám nabízíme i praktické LED osvětlení, které vám umožní posedět pod pergolou mnohem déle.
  K našim pergolám nabízíme i praktické LED osvětlení, které vám umožní posedět pod pergolou mnohem déle.
 • Elektrické sálavé infrazářiče zajistí, aby bylo pod vaší pergolou stále teplo. Navíc jsou v porovnání s těmi plynovými nízkonákladové a bezpečné. Užijte si posezení na terase s ☕ nebo🍷 i na podzim! :)
  Elektrické sálavé infrazářiče zajistí, aby bylo pod vaší pergolou stále teplo. Navíc jsou v porovnání s těmi plynovými nízkonákladové a bezpečné. Užijte si posezení na terase s ☕ nebo🍷 i na podzim! :)
 • Zdravíme od našeho stánku z veletrhu :) Včera zde @simonakrainova předala voucher na 100 000 Kč naší výherkyni soutěže tady na Instagramu. Gratulujeme a už teď se těšíme na realizaci vysněné nebo
  Zdravíme od našeho stánku z veletrhu :) Včera zde @simonakrainova předala voucher na 100 000 Kč naší výherkyni soutěže tady na Instagramu. Gratulujeme a už teď se těšíme na realizaci vysněné nebo
 • Hektická příprava a stavba stánku je za námi a teď už se jen těšíme na vaši návstěvu a zvídavé dotazy. Na veletrhu nás zastihnete až do soboty
  Hektická příprava a stavba stánku je za námi a teď už se jen těšíme na vaši návstěvu a zvídavé dotazy. Na veletrhu nás zastihnete až do soboty
 • Moc gratulujeme slečně Jitce @pihulle a těšíme se na slavnostní předání voucheru na veletrhu ;) Přejeme všem hezký den. 
Sun System
  Moc gratulujeme slečně Jitce @pihulle a těšíme se na slavnostní předání voucheru na veletrhu ;) Přejeme všem hezký den. Sun System
 • Soutez o 💯 tisic. Usporadali jsme pro vas se Simonou Krainovou jedinecnou soutez. Vyhrajte voucher v hodnote 100.000 Kc 💰na pergolu nebo markyzu. Jak? Jdete na profil @simonakrainova a odpovezte na otazku s kym a proc nejradeji travite cas na terase nebo zahrade. Ale pospeste si ⏱ Uz v nedeli Simona vyhlasi viteze a voucher pak osobne preda ve stredu na veletrhu For Arch.
  Soutez o 💯 tisic. Usporadali jsme pro vas se Simonou Krainovou jedinecnou soutez. Vyhrajte voucher v hodnote 100.000 Kc 💰na pergolu nebo markyzu. Jak? Jdete na profil @simonakrainova a odpovezte na otazku s kym a proc nejradeji travite cas na terase nebo zahrade. Ale pospeste si ⏱ Uz v nedeli Simona vyhlasi viteze a voucher pak osobne preda ve stredu na veletrhu For Arch.
 • Sun System bude na veletrhu který proběhne od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Vystavovat budeme ty nejoblíbenější produkty z naší nabídky, tedy hliníkové pergoly, ploty i bezúdržbovou venkovní podlahu ... ehm ... a ano, Somfy, ty pojedeš taky. :)
  Sun System bude na veletrhu který proběhne od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Vystavovat budeme ty nejoblíbenější produkty z naší nabídky, tedy hliníkové pergoly, ploty i bezúdržbovou venkovní podlahu ... ehm ... a ano, Somfy, ty pojedeš taky. :)
 • Více informací o výprodeji pergol v se dozvíte na našich stránkách www.sunsystem.cz v sekci Novinky. Přejeme vám krasný víkend. ;)
  Více informací o výprodeji pergol v se dozvíte na našich stránkách www.sunsystem.cz v sekci Novinky. Přejeme vám krasný víkend. ;)

Obrázky jsou převzaty z Instagramu společnosti SUN SYSTEM.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace