ŠEVČÍK OKNA

Naše společnost se zabývá výrobou plastových a hliníkových otvorových výplní (okna, dveře, zimní zahrady, výkladní skříně atd.) Již od prvního kontaktu s námi poznáte, že jsme tu MY pro VÁS a nezáleží na velikosti Vaší objednávky.

Váš tradiční dodavatel oken a dveří z Hodonína. 

Začali jsme s málem jako rodinná firma. Vždy jsme odváděli poctivou práci a snažili jsme se každému klientovi vyjít maximálně vstříc a respektovat jeho přání. Díky tomuto přístupu máme dnes za sebou přes 16 000 realizací. Jsme přesvědčeni, že spokojení zákazníci jsou pro nás tou nejlepší reklamou. Věříme, že ani Vás nezklameme a že nikdy nebudete své volby litovat. Dnes má naše firma zastoupení v Hodoníně, Brně, Břeclavi, Uherském Hradišti, Hradci Králové a Kolíně.

Jsme specialisté na komplexní výměny oken v panelových a činžovních domech – pro tento druh zakázek jsme si vytvořili organizační systém, kde klademe důraz na rychlost celé realizace, aby byli naši zákazníci co nejméně omezeni v rámci celé zakázky.

Vzhledem k velké a stále rostoucí konkurenci v oboru jsme pochopili že nejen cena, ale i celkový přístup k zákazníkovi rozhodne o životaschopnosti firmy a její další prosperitě.


výrobní firma

Společnost vyrábí 100 % svého sortimentu  – jedná se tedy o čistě výrobní firmu.


Společnost ŠEVČÍK OKNA je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Zimní zahrady a pergoly.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ŠEVČÍK OKNA něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ŠEVČÍK OKNA a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.
    třída bří Čapků 3088
    695 01 Hodonín
    Česká republika
  • IČO: 26297639
  • DIČ: CZ26297639
ŠEVČÍK OKNA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace