Jimi Tore, s.r.o.

Design a bezpečí v jednom. Naše garážová vrata jsou vyráběna na míru Vašim požadavkům. Vyberte si z pěti unikátních designů a dejte Vaší garáži jedinečný styl.

Vznik naší společnosti Jimi Tore, s. r o. se datuje do roku 2006. Náš tým zkušených odborníků pro Vás vyrábí klasická garážová i průmyslová vrata a zajistí i jejich montáž. Naším posláním je vyrábět kvalitní český výrobek, který uspokojí potřeby zákazníka a to za rozumnou cenu. Naši precizní značku již můžete najít nejen v mateřské České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku či Německu.

Jsme hrdí na to, že máme pouze jednoho majitele a nevyužíváme žádné předražené reklamní kampaně. Za nás totiž mluví kvalita a to je ta nejsilnější reklama. Pracujeme s kvalitními komponenty, namísto lacinějších, méně kvalitních. To dokazuje i fakt, že naše výrobky splňují veškeré podmínky českých případně západoevropských atestačních ústavů. Proto Vám garantujeme jen tu nejvyšší kvalitu.

Jimi Tore, s.r.o.

Sídlíme v Kroměříži, ve městě plném barokních skvostů, díky kterým je Kroměříž místem světového kulturního dědictví – památkou UNESCO. Právě zde nacházíme inspiraci pro tvorbu našich výrobků. Snažíme se jít ve stopách skvostné architektury, která přečkala století, a tvořit s ní jeden harmonický celek.

Neboť i vrata rodinného domu či průmyslové budovy mohou být nepřehlédnutelná a zároveň doplňovat své okolí. Přidáme-li navíc výhody moderních materiálů a sofistikovaných technických řešení, vznikne spojení užitné hodnoty a estetického cítění. A přesně takové výrobky už léta na trh dodáváme.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Stanislav Holubář, 10.7.2018


  • Jimi Tore s.r.o.
    Altýře 3285/1b
    767 01 Kroměříž
    Česká republika
  • IČO: 27677737
  • DIČ: CZ27677737
Jimi Tore, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace