ALURIS

Firma Aluris s.r.o. se zaměřuje predevším na dovoz a prodej hliníkových profilů a plechů včetně povrchových úprav a obrábění. Sortiment doplňují zákaznické profily z PVC a kompozitní panely.

Nabízí flexibilitu i při malých dodávkách, příznivé ceny a minimální výrobní a dodací lhůty.

Zajišťujeme opracování a povrchové úpravy hliníkových polotovarů. Naše obchodní značky ALURIS a GELEND uvádějí na trh hliníkové profilové systémy pro stavební otvory, automobilový průmysl, konstrukce pro solární panely, nábytek, zábradlí, ploty, terasy a další.

Soustředíme se především na výrobu nových zákaznických hliníkových profilů a to již od minimálního množství 100 kg. Jako jedna z mála firem na českém trhu nabízíme hliníkové profily v rozmezí hmotností 0,1 až 80 kg na metr délky, tedy až do velikosti průřezu profilu 600mm. Na hliníkové profily nanášíme širokou škálu povrchových úprav včetně broušených, leštěných, kartáčovaných ocelí, vypalovaných dekorů se strukturou dřeva, hliníkové profily s chromovaným povrchem.
Vyrábíme hliníkové svařované konstrukce a opláštění včetně povrchové úpravy.
hliníkové opláštění

Společnost ALURIS je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ALURIS něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ALURIS a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ALURIS s.r.o.
    Mírová 200
    685 01 Bučovice
    Česká republika
  • IČO: 28320344
  • DIČ: CZ28320344
ALURIS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace