ALNIC, spol. s.r.o.

Společnost Alnic, s.r.o. byla založena v roce 1992 původně jako obchodní počítačová firma, která se od roku 1995 začala zabývat zakázkovou elektronikou se specializací na ovládání stínících zařízení (žaluzie, rolety, markýzy atd.)

Naší specializací je řešení elektronického řízení dle požadavků klienta. Jedná se především o nestandardní zapojení řídicích systémů v široké škále využití od rodinných domků a bytů až po velké kancelářské budovy. 

Jsme rovněž výrobcem elektroniky pro výše uvedená řízení.
Kromě dodávky a instalace elektroniky řízení jsme schopni zajistit dodávku a montáž stínicích systémů jako jsou např. žaluzie, rolety, markýzy, baldachýny, markýzolety a další.


Společnost ALNIC, spol. s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Stínění a Dodavatelé a výrobci.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ALNIC, spol. s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ALNIC, spol. s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ALNIC, spol. s r.o.
    V Nové Hostivaři 1278/37
    102 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 44849605
  • DIČ: CZ44849605
ALNIC, spol. s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace