1 minuta

Firma JIMI-TORE nabízí jako jedna z mála firem na českém trhu kvalitní průmyslová sekční vrata, která odolávají vysoké zátěži otvíracích a zavíracích cyklů a jsou opatřena různými typy doplňků a příslušenství.

Průmyslová sekční vrata od firmy JIMI-TORE

Nabízíme univerzální řešení pro firmy, kterým pomůžeme najít rovnováhu mezi funkční a estetickou stránkou. Spektrum podnikatelských aktivit je velice široké a my se snažíme uspokojit potřeby každého z nich. Dokážeme vyrobit průmyslová vrata pro těžké provozy s důrazem na bezchybnou funkci a odolnost, či pro komerční objekty s důrazem na vizuální úroveň, kde naše vrata mohou dokonce suplovat funkci výlohy obchodu. Konkrétním příkladem mohou být autosalony či značkové servisy, pro které je typické zvýšené bezpečnostní riziko.

Průmyslová vrata vyrábíme v ocelovém a hliníkovém provedení s izolační PUR pěnou bez freonů. Jednotlivé sekce mohou být plné či prosklené případně částečně prosklené. Navíc mohou být provedeny ve firemních barvách společnosti dle vzorníků RAL nebo PANTONE.

Více info na www.jimi-tore.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Tak něco takového se teď chystáme pořizovat do nové výrobní haly, kterou naše firma teď staví. Měla by být hotová snad začátkem léta. Teď se chystáme řešit jaké stroje do ní nakoupit. Díval jsem se a dodavatelů u nás bohužel moc není, zatím to vypadá na tuto firmu – https://www.canmet.eu/ Nemá s nimi náhodou někdo nějakou zkušenost?

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Docela zajímavé. Myslíte, že by šla udělat nějaká platforma nebo systém na propojení na průmyslové haly od https://www.promohaly.cz/…myslove-haly ? Nebo je to prostě nou gou cesta a slepá ulička? Hodně mě zajímají právě upravená konvenční řešení i za cenu toho, že si člověk trochu více připlatí. Ale ta kombinace dvou kvalitních věcí je prostě k nezaplacení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace