HT DVEŘE 1 minuta
Polstrování vstupních dveří je především designová záležitost. Jakým způsobem se provádí a jaké jsou výhody vypolstrování?
Polstrování kovových bezpečnostních dveří

Polstrování, díky kterému dveře získají nezaměnitelný vzhled, se provádí lepením s využitím kvalitních materiálů. Ty zaručí to, že spoj velmi pevně drží a kůže tak není nijak znehodnocena nebo vzhledově narušena hřeby či vruty. Doporučujeme se tedy obrátit na odborníky.

Polstrováním proti hluku?

Je třeba si uvědomit, že polstrování dveří je opravdu pouze designovým doplňkem a není ho třeba provádět kvůli zvukové či tepelné izolaci. Dokonalé protihlukové vlastnosti dveří vám zabezpečí jedině kvalitní dvojité těsnění mezi dveřmi a zárubní a těsněním v prahu.

Pokud nechcete řešit nepříjemný hluk zvenčí, můžete zvolit také protihlukové bezpečnostní dveře.

Protihlukové dveře do bytu

Nenechte se rušit otravným hlukem od sousedů a dejte stopku nezvaným návštěvníkům. 

S protihlukovými vchodovými dveřmi Magnum, které jsou vhodné pro byty v panelákových i cihlových domech, získáte:

 • Dveře splňující nejpřísnější protipožární požadavky třídy EI 30.
 • Vysokou úroveň protihlukových vlastností.
 • Jistotu kvalitního výrobku, který splňuje ty nejpřísnější normy bezpečnostní třídy 3.
 • Profesionální přístup, rychlé dodání, odbornou montáž a následný záruční i pozáruční servis.

Může se zdát, že výměna vchodových dveří stačí. Spolu s výměnou je ale nutné vyměnit také dveřní zárubně. Ty vám dodáme a namontujeme v ceně dveří.

Naše protihlukové dveře mají dvojité těsnění a patentované materiálové a technologické složení dveřního křídla, které ztlumí všechny zvuky z venku o 44 dB a ty s nižší hlasitostí (většina běžných činností) k vám do bytu nepropustí vůbec.


htdvere

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě HT DVEŘE, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil HT DVEŘE nebo web htdvere.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu HT DVEŘE a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Téma polstrování kovových bezpečnostních dveří mi není cizí. Jelikož doma hrajeme na hudební nástroje, hledali jsme způsob, jak neobtěžovat okolí. Po instalaci polstrování dveří byl klid a mohli jsme se plně věnovat hudbě bez obav z rušení sousedů. Navíc nám tato změna nám umožnila více investovat do našich nástrojů a především strun, a to hlavně na e-shopu https://www.chn.cz/struny/.

 • František Klapal
  František Klapal

  Protihlukové dveře jsou opravdu skvělá věc. Vzhledem k tomu, že jsem člověk, který má rád svůj klid, tak jsem si něco takového prostě musel pořídit. Když jsme u toho hluku, tak mě nedávno kamarád dovedl na docela zajímavou myšlenku – odhlučnění auta. V našem autě je při rychlejší jízdě mimo město poměrně velký hluk a prý existují způsoby jak auto odhlučnit. Věci na to se dají sehnat například tady https://www.2din.cz/…ucneni-auta/ Asi do toho zkusím investovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace