OKNOSTYL group, s.r.o. méně než minuta

V posledních týdnech spolu s dokončováním fasády a osazováním parapetů finišujeme práce na polyfunkčním domě Koperník v Brně. Na tento projekt jsme dodávali plastová okna VEKA Softline 82 a nově jsme na okna osazovali i skleněné zábradlí upevněné v hliníkových lištách do okenního rámu.

Osazovali jsme i skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí je decentní a zcela průhledné

Hliníkový systém zábradlí pochází od společnosti ALUPROF. Skleněné zábradlí je na rozdíl od běžně používaných kovových krásným decentním designovým prvkem a je zcela průhledné, takže nijak nezabraňuje přístupu světla do místnosti.

Osazování plastových oken VEKA Softline 82 a skleněného zábradlí

Montáž plastových oken VEKA Softline 82 v Brně

oknostyl

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě OKNOSTYL group, s.r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil OKNOSTYL group, s.r.o. nebo web oknostyl.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu OKNOSTYL group, s.r.o. a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden 3 lidi a tento měsíc jich bylo celkem 30.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Skleněná zábradlí se mi hodně líbí. Četla jsem na www.cerstvezpravy.cz i článek o tom, že to může fungovat jako bezpečnostní prvek při zabezpečení domácnosti. Už si ale nepamatuju detaily. Ale ten článek tam určitě ještě někde bez pochyby najdete. :) Jen bych to teda nechtěla mýt zvenčí. Měli jsme takhle prosklený balkon v osmém patře a vždycky to bylo o nervy.

 • Ladislav Novák
  Ladislav Novák

  Dobrý článek, díky za něj. Souhlasím s Vámi, také mám skleněná zábradlí moc rád. Docela často je teď poslední dobou vídám i na nových bytových domech, což potvrzuje fakt že je to poslední dobou dost moderní záležitost. Také tady https://www.kovovyroba-zabrana.cz/…na-zabradli/ jsem četl že skleněná zábradlí jsou snad i pevnější než ty klasické. Já osobně o tom dost přemýšlím vzhledem k plánované rekonstrukci domu :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace