2 minuty

Milan Ligocki UNIPACK – obalová technika – je ryze českou společností s počtem 60 zaměstnanců, která byla založena v roce 1991 v Třinci s cílem poskytovat zákazníkům balicí technologie za příznivou cenu zajištěné prvotřídním servisem. Díky stabilnímu technickému a obchodnímu zázemí je firma UNIPACK schopna pružně reagovat na potřeby zákazníků v České i Slovenské republice. Firma UNIPACK instaluje poloautomatické i automatické páskovací stroje, ovíjecí stroje, balicí linky a veškeré balící systémy včetně dopravníků v různých průmyslových provozech nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku nebo Rusku. Jedná se především o výrobní podniky z oborů papírenského průmyslu, elektrotechniky, strojírenství, hutnictví, dřevovýroby a dalších, které vyžadují komplexní dodávku balicí a manipulační techniky na míru.

Obalovací stroj na hotová okna a dveře

Ovinování oken a dveří

29. 05. 2014 | Firma UNIPACK nyní nabízí dva druhy ovinování rozměrných produktů do bublinkové a stretch fólie a to v horizontálním či vertikálním směru. Poloautomatické či automatické systémy lze využít pro kvalitní a rychlé balení a ochranu produktu při přepravě jako jsou okna, dveře, nábytek, autoskla a další produkty. UNIPACK nabízí pro systémy ovinování oken a dveří také atypické dopravníkové systémy a příslušenství.

Horizontální ovinování

Elegantní balení oken, dveří, nábytku, atosklel a dalších rozměrných produktů.

ORBIT PLURIPACK firmy ROBOPAC je plně automatický horizontální ovinovací stroj s poháněným pásovým dopravníkem, pneumatickým dvojitým horním přítlakem a speciální odvíjecí a svařovací jednotkou pro bublinkovou fólii. Produkt jako například okna, dveře nebo nábytek je tak plně automaticky zabalen do bublinkové fólie a poté ovinut do průtažné stretch fólie. Maximální velikost produktu pro ovinování je 800 mm výška x 800 mm šířka x ∞ mm délka v provedení ORBIT PLURIPACK 16 s průměrem prstence 1600 mm. Další rozměry závisí na zvoleném průměru prstence (ORBIT PLURIPACK 12, 9, 6, 4 ) a poměru výšky a šířky produktu. Součástí dodávky ovinovacího stroje můžou být také speciální poháněné dopravníky či posuvné stoly vyrobené přímo na míru Vašemu provozu. Pro další informace prosím kontaktujte svého prodejce UNIPACK.

logo_unipack

Více informací naleznete na webu unipack.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Sháněli jsme to do firmy a za mě je asi lepší vyřešit to skrz půjčovnu. Mám známého, přes kterého jsem na https://www.isermat.cz/…nich-stroju/ řešil pronájem stavebních strojů na novou skladovou halu, co jsme stavěli. A jelikož balíme nárazově jednou za měsíc, tak si vždycky na ty tři směny od nich podobný stroj a baličku půjčíme. Případně mě ještě teď docela láká tohle outsourcovat úplně u jiné firmy.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  My jsme s manželem při stěhování balili všechno do ochranných folii ručně, jelikož o takovém obalovacím stroji jsme nikdy neslyšeli. Naštěstí se nám rozbila jen jedna věc, a to skleněná podložka k 3D tiskárně. Proto manžel našel internetové stránky https://eshop.sharplayers.cz/…o-3d-tiskarn, kde si v sekci skleněné podložky pro tisk jednu vybral a již může zase vesele tisknout.

 • Martička Nová
  Martička Nová

  Koukám, že vy se toho fakt nebojíte. Takové věci mě ani při stěhování nábytku https://www.kaupu.cz/…race-011107/ nenapadly. To kdybych věděla, tak se rychle pustím do balení. My jsme všechno jenom olepili lepící páskou a bylo. Chlapi říkali, že se hodinám nic nemůže stát ani kdyby je vezl nějaký zběsilý řidič. Všechno dobře dopadlo.

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  My jsme si přesně takovýto obalovač na nábytek půjčovali, když jsme stěhovali jak nás, tak i dětskýá nábytek, který jsme si nově pořizovali z této stránky zde – https://www.atan.cz/detsky-nabytek … Já jen, kdyby náhodou někdo měl zájem o nějaký ten zajímavý nábytek, jinak bych to semka ani nedávala :D Mějte se hezky a buďte na sebe hlavně opatrní.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace