PVC OKNA s.r.o. méně než minuta

Nové sedmikomorové profily a zasklení trojsklem v kombinaci s třemi těsnícími rovinami v drážce vyrobené z profilů nejnovější generace značky KÖMMERLING představují nejinovativnější produkt na trhu.

Nová výrazně úsporná okna a dveře řady Profitline

Začátkem roku jsme uvedli na trh novou profilovou řadu s obchodním názvem PROFITLINE pro plastová okna a PROFITLINE PORTAL pro plastové dveře. Jedná se o špičkový německý produkt se stavební hloubkou 88mm a třemi těsněními. 

Okna i dveře jsou zasklena výhradně izolačním trojsklem plněným argonem s hodnotou Ug=0,5W/m2K s prostupem tepla celým prvkem 0,72W/m2K. 

Případně zasklena trojsklem plněným kryptonem s hodnotou Ug=0,4W/m2K s prostupem tepla celým prvkem 0,66W/m2K. 

Plastové dveře pak mají prostup tepla celým výrobkem v hodnotě 0,82W/m2K.

Hluboká zasklívací drážka umožňuje zasklení až 54mm hlubokým sklem, takže ani při realizacích nadrozměrných prvků nedochází ke ztrátě hodnoty prostupu tepla. Oba výrobky jsou také registrovány v programu Zelená úsporám.

Zdroj textů: http://www.pvcokna.cz/. Zdroj obrázků: http://www.pvcokna.cz/.
pvconka logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě PVC OKNA s.r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil PVC OKNA s.r.o. nebo web pvcokna.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu PVC OKNA s.r.o. a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Tom Veselý
    Tom Veselý

    To vypadá hodně dobře. Kéž bych si tak mohl dovolit pořídit nová okna. Bohužel na to teď nejsou peníze. Ta současná bohužel dost profukují. Říkal jsem si ale, že by to možná mohlo vyřešit nové těsnění. Díval jsem se, že je to záležitost pár korun, viz https://www.tesnenitexim.cz/…I-c1_0_1.htm Myslím si, že za zkoušku by to určitě stálo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace