2 minuty
Kašírování profilů na bází PVC a Hliníku nabízí severočeská společnost Kašír, stejně jako nabídku vlastních produktů jako plastové palubky, držáky venkovních truhlíků a jiné.
Kašírování plastových a hliníkových profilů - KAŠIR

Kašírování dekorativními PVC fóliemi

Potahování (kašírování) plastových a hliníkových profilů, parapetů a příslušenství určených pro stavební okenní průmysl případně ostatní průmysl obchodující s PVC materiálem. Pro potahování (kašírování) používáme vícevrstvé fólie a to s ražbou dvojité fólie z polotvrdou spodní folií zabarvenou pro silný osvit.

Možnost užití

 • V okenním průmyslu pro barevnou úpravu plastových profilů např. Rehau, Veka, Kbe, Trocal, Salamandr, Deceuninck atd.., a to ve škále pastelových barev případně imitací dřeva.
 • Další užití je možné pro potahování (kašírování) plastových profilů z PVC materiálu nebo hliníkových profilů, např. plotové sloupky, parapety, fasádní obklady, lišty atd.., a to do šíře 780 mm.

Provádíme barevnou úpravu plastových případně hliníkových profilů potahováním (kašírováním).
Nabízíme více jak 60 imitací dřeva a 60 pastelových barev pro potahování (kašírování) profilů.

Mezi vlastní produkty firmy patří mimo jiné i : Držák květníků "PAVLA“ 

Držáky na květníky „Pavla“ slouží k zajištění květníků umístěných na venkovním parapetu, proti jejich převržení při poryvu větru, případně proti převrácení vlivem tíhy převislých rostlin.

Příčné držáky se vyrábějí z uzavřeného profilu 40 × 20 mm v délce 58, 95, 125, 150, 185 a 205 cm, a to ve čtyřech základních barvách: bílá, šedá, zlatý dub a bahenní dub. Z jedné tyče je možné vyrobit 2–3 držáky na květníky a tím snížit celkové investiční náklady, z tohoto důvodu doporučujeme promyslet prořezy materiálu. Kotvy příčníku nabízíme v barvě hnědé, bílé a šedé.

Novinkou letošní sezóny je rozpěrná varianta při jejíž instalaci není nutné používání žádných speciálních nástrojů ani vrtání.

kasir

Více informací naleznete na webu kasir.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Kdyby se od https://www.promohaly.cz/…ntovane-haly postavila montovaná hala, tak by se s tím dalo udělat podstatně více. Nicméně i tohle plechové a plastové kašírování je fajn. My to máme zrovna na rodinném domě a ta technologie je fakt super a účinná. Jen je to dneska ještě pořád poměrně drahé, ale tak to je jen otázka času.

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Myslím si, že je super, že i takové to firmy u nás fungují. Sám mám také firmu, která se zabývá zpracováním kovů, takže se v tomto trochu vyznám. Celkem rád bych teď investoval nějaké peníze do nového vybavení firmy. Mimo jiné bychom do výroby potřebovali nové stroje na zpracování plechu. Díval jsem se, že právě takové u nás dodává společnost https://www.canmet.eu/ Nemá s nimi někdo náhodou zkušenost?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace