HEROAL 1 minuta

Nulová bariéra a univerzální design jsou požadavky, na které se při projektování a realizaci stavebního záměru klade velký důraz. Práh s nulovou bariérou umožňuje volný průchod dveřmi i pro handicapované osoby bez omezení, které vyplývá z často nechráněného umístění vstupních dveří a nutnosti použít jinou variantu prahu kvůli technickému řešení.

Inovativní řešení prahů Heroal

 Inovativní nulovou bariéru heroal lze využít u objektových a domovních dveří otevíraných dovnitř i ven. Dveřní systém heroal D 72 s integrovaným prahem s nulovou bariérou a v kombinaci s novým drenážním systémem heroal DS zaručuje systémové řešení pro jakékoliv povětrnostní podmínky.

Nulová bariéra a univerzální design jsou požadavky, na které se při projektování a realizaci stavebního záměru klade velký důraz.

Práh s nulovou bariérou umožňuje volný průchod dveřmi i pro handicapované osoby bez omezení, které vyplývá z často nechráněného umístění vstupních dveří a nutnosti použít jinou variantu prahu kvůli technickému řešení. Inovativní nulovou bariéru heroal lze využít u objektových a domovních dveří otevíraných dovnitř i ven. Dveřní systém heroal D 72 s integrovaným prahem s nulovou bariérou a v kombinaci s novým drenážním systémem heroal DS zaručuje systémové řešení pro jakékoliv povětrnostní podmínky.

logo_heroal_big

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě HEROAL, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil HEROAL nebo web heroal.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu HEROAL a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden 2 lidi a tento měsíc jich bylo celkem 4.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  To vypadá hodně dobře. Četl jsem teď na různých webech, třeba tady https://leakshare.org/ články právě o tom, jak co nejlépe udělat práh tak, aby se tam nevytvořil tepelný most, zároveň to fungovalo jako zabezpečení a plnilo to svoji funkci. A přitom to chce mít člověk co nejvíce v zemi. A vypadá to, že tenhle systém je na tohle docela vhodný. Díky za tip, podívám se na to. Na stavbu se nám to bude za chvíli hodit. :)

 • František Klapal
  František Klapal

  Super. Je možné, že se jedná o univerzální a sériově vyráběný systém? Mám pocit, že jsem něco podobného viděl nedávno na eshopu www.slevovykupon.net ale nevím, jestli to bylo přesně ono. Skoro bych řekl že ne, protože tohle vypadá jako na zakázku vyrobené. :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace