WELL OKNA, S.R.O.

Společnost WELL spol. s r.o. byla založena, jako jeden z prvních výrobců oken, v listopadu roku 1991. Od té doby patří mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice.

Společnost WELL spol. s r.o. byla založena, jako jeden z prvních výrobců oken, v listopadu roku 1991. Od té doby patří mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice. V roce 1992 vyrobil WELL spol. s r.o. první plastové okno, tehdy na poloautomatických strojích.

V současné době jsou okna vyráběna na plně automatických linkách řízených on-line. Výrobní kapacita dosahuje až 60 000 okenních jednotek ročně, což umožňuje v období zvýšené poptávky dodržování termínů při zachování kvality. Od počátku výroby je naším hlavním cílem vyrábět okna, dveře a posuvné systémy v té nejvyšší kvalitě. Dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, precizní a moderní výrobu a na nadstandardní přístup k zákazníkům.

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Schüco je jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti.

Druhým úspěchem našich produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci.

Vlastnosti všech našich produktů jsou doloženy v prohlášení o vlastnostech vydáváném na základě certifikátů Schüco. Tím garantujeme skutečné vlastnosti našich produktů, které vychází ze zkušebních laboratoří ift Rosenheim.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 70 %.

— www.justice.cz, 20.9.2018


  • WELL OKNA s.r.o.
    Plzeňská 1015
    330 11 Třemošná
    Česká republika
  • IČO: 29110122
  • DIČ: CZ29110122
WELL OKNA, S.R.O.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace