WELL OKNA, S.R.O.

Společnost WELL spol. s r.o. byla založena, jako jeden z prvních výrobců oken, v listopadu roku 1991. Od té doby patří mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice.

Společnost WELL spol. s r.o. byla založena, jako jeden z prvních výrobců oken, v listopadu roku 1991. Od té doby patří mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice. V roce 1992 vyrobil WELL spol. s r.o. první plastové okno, tehdy na poloautomatických strojích.

V současné době jsou okna vyráběna na plně automatických linkách řízených on-line. Výrobní kapacita dosahuje až 60 000 okenních jednotek ročně, což umožňuje v období zvýšené poptávky dodržování termínů při zachování kvality. Od počátku výroby je naším hlavním cílem vyrábět okna, dveře a posuvné systémy v té nejvyšší kvalitě. Dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, precizní a moderní výrobu a na nadstandardní přístup k zákazníkům.

Okna, dveře a posuvné systémy vyrábíme z německého profilového systému Schüco. Schüco je jedničkou na trhu v oblasti plastových a hliníkových profilových systémů. Úspěch společnosti Schüco je založen na inovacích, partnerství, preciznosti a zodpovědnosti.

Druhým úspěchem našich produktů je použití kování značky Roto. Německý výrobce kování Roto, patří k jedničce na trhu s okenním kováním. Co se týče kvality, nenalezneme na trhu rovnocennou konkurenci.

Vlastnosti všech našich produktů jsou doloženy v prohlášení o vlastnostech vydáváném na základě certifikátů Schüco. Tím garantujeme skutečné vlastnosti našich produktů, které vychází ze zkušebních laboratoří ift Rosenheim.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost WELL OKNA, S.R.O. je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti WELL OKNA, S.R.O. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti WELL OKNA, S.R.O. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • WELL OKNA s.r.o.
    Plzeňská 1015
    330 11 Třemošná
    Česká republika
  • IČO: 29110122
  • DIČ: CZ29110122
WELL OKNA, S.R.O.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace