HEROAL 3 minuty

Při každé citlivé rekonstrukci jde o spojení dvou světů. Okny, dveřmi, vraty, roletami a ochranou proti slunci heroal dopřejete svému bytu či domu energetický a technický upgrade, který je slučitelný i s památkově chráněnými objekty. Díky různým možnostem ztvárnění a širokému výběru barev najdete doplněk odpovídající estetice vašeho domova, který tak můžete jednoduše a lépe zachovat.

Uveďte staré a nové do souladu s produkty heroal

Proč modernizovat?

Úspora energií

Výměnou starých oken a zlepšením tepelné izolace střechy/fasády se sníží energetická náročnost budovy. Takové opravy se jednoznačně vyplatí a pomůže také technická modernizace, díky čemuž ušetříte i za vytápění.

Prostředí v bytě/domě a vzhled

Modernizace bytu či domu je cestou k hezčímu domovu a zdravějšímu prostředí. Hodnotu svého domu můžete zvýšit také přístavbou, čímž se z něj opět stane vaše oblíbené místo.

V zájmu životního prostředí

Nižší energetickou náročností ušetříte nejen náklady na vytápění, ale snížíte také emise CO2 svého domu či bytu. Modernizací tak zároveň přispějete k ochraně klimatu.

Čím je heroal jedinečný?

Výhodou modernizace s produkty heroal je vysoká kvalita každého produktu a vzájemná kompatibilita našich systémů. Naše produkty lze nejen rychle a snadno nainstalovat do starších budov, ale díky vysoké přizpůsobitelnosti také vyhoví jakýmkoliv podmínkám v místě montáže. Nabízíme celou paletu barev RAL, takže si barvu nových produktů můžete zvolit přesně podle vzhledu domu. Produkty vyrábíme na míru a jsou proto vhodné pro velmi malé i nadstandardně velké otvory v plášti budovy. Díky tomu lze pomocí produktů heroal modernizovat a rekonstruovat prakticky každý dům, a to navíc v kvalitě, z jaké budete mít ještě dlouho radost.

Úprava bydlení pro seniory

Bezbariérový přístup je důležitou součástí úpravy bydlení pro seniory nebo osoby se zdravotním postižením. Proto je možné vchodové a posuvné dveře heroal vybavit prahem s nulovou výškou. Radost přitom jistě budou mít i vaši nejmenší, jelikož díky možnosti automatického ovládání produktů heroal lze všechny dveře, okna, vrata, rolety a ochranu proti slunci otvírat zcela bez námahy pouhým stisknutím tlačítka.

Energetická rekonstrukce bytu či domu

Rekonstrukce nabízí spoustu příležitostí pro úsporu energií. V mnoha starších domech představují okna velkou slabinu, protože právě jimi uniká značné množství tepla. Produkty heroal mají však vynikající tepelnou izolaci, přičemž část z nich je vhodná pro pasivní domy, a optimálně se tak hodí pro energetickou rekonstrukci.

heroal – váš spolehlivý partner pro modernizaci

Při jakékoliv modernizaci uvádí heroal staré a nové do souladu. Přesvědčte se sami: rádi vám poradíme, jak správně modernizovat váš dům. Zavolejte nám, navštivte naše specializované partnery a nechte se inspirovat!

 • individuální řešení pro jakékoliv podmínky v místě montáže
 • bezbariérové vchodové a posuvné dveře
 • automatizované produkty pro větší pohodlí
 • produkty s vynikající tepelnou izolací pro vaši energetickou rekonstrukci
 • kompletní paleta barev RAL
 • rychlá a snadná profesionální montáž
varnsdorf_570×387

Okna

S oknem heroal pro pasivní domy objevíte jednu z největších potenciálních úspor energie v rámci energetické rekonstrukce.

teaser_wintergarten_570×387

Zimní zahrada

Přístavba zimní zahrady ke stávajícímu objektu je skvělý způsob, jak zvýšit hodnotu svého domu a jak se v něm cítit ještě lépe.

carport_dsc3686_570×387

Carport/přístřešky na auto

Hliníkové carporty heroal jsou obzvláště odolné a stabilní. Představují tak optimální řešení, když si chcete postavit přístřešek na auto.

       
design_rot_570×387

Vchodové dveře

Objevte vchodové dveře heroal vhodné pro úpravu bydlení pro seniory. Dveře si můžete přizpůsobit přesně podle svých představ.

logo_heroal_big

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě HEROAL, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil HEROAL nebo web heroal.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu HEROAL a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  My teda máme taky starší byt, který teď rekonstruujeme a spoustu původních prvků jsem tu chtěla zachovat. Úplně původně tu měla zůstat i původní dřevěná podlaha. Nakonec jsme se ji ale rozhodli vyměnit za jinou od https://www.supellex.cz/…ene-podlahy/ Spousta jiných věcí ale pochopitelně zůstane. Myslím si, že to spojení starého a nového se nám tu celkem daří.

 • Miloš Zahrádka
  Miloš Zahrádka

  Ten přístřešek na auto se mi hodně líbí. Vzhledem k tomu, že u domu nemám garáž, tak jsem se dlouho po něčem podobném také sháněl. Měl jsem docela štěstí, protože když jsem jeden den na https://www.mujletak.cz/ koukal na leták OBI, tak jsem tam našel přesně takový, jaký by se mi líbil. Jednoduchý, ale auto ochrání. Zajel jsem se na něj tedy podívat a ještě ten den jsem si ho u domu postavil.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace