ALUPROF SYSTEM CZECH 2 minuty

Posedmé v řadě byly předány ceny Orel polského oboru otvorových výplní. Letošním laureátem ceny udělované firmám, které mimořádně přispěly k rozvoji odvětví, se stala firma Aluprof S.A. Sošky byly předány 23. května na jubilejním galavečeru X. Kongresu polského oboru otvorových výplní, který pořádal Polský svaz okna a dveře POiD.

Aluprof s cenou Orel polského oboru otvorových výplní 2019

Tato událost je již deset let příležitostí k setkání firem zapojených do rozvoje stavebního segmentu otvorových výplní v Polsku. Kongresu se každoročně účastní více než 300 osob, včetně zástupců firem, vědeckého a podnikatelského prostředí a médií. Desátý ročník Kongresu polského oboru otvorových výplní se uskutečnil pod čestným patronátem Ministerstva investic a rozvoje a Ministerstva podnikání a technologií. Hlavní program byl rozdělen do tří tematických bloků, jejichž základním námětem byla řešení SMART pro obor otvorových výplní.

Firma Aluprof S.A., přední evropský výrobce a distributor hliníkových systémů pro stavebnictví, se události účastní od prvního ročníku. V uplynulých letech byla firma mnohokrát oceněna za činnost pro propagaci polské technické myšlenky a tuzemských řešení na zahraničních trzích. Sošky Orla polského oboru otvorových výplní byly předány na slavnostním galavečeru ukončujícím první den letošního kongresu. Cena pro Aluprof S.A. byla předána do rukou předsedy představenstva Tomasze Greli.

Aluprof, jako firma vytyčující nové tržní trendy, se ráda účastní prestižních oborových událostí, jako je Kongres polského oboru otvorových výplní, jejichž účelem je výměna zkušeností a jednání o největších problémech sektoru. Těší nás, že již poněkolikáté náš přínos do rozvoje polského oboru otvorových výplní ocenilo prezidium Polského svazu okna a dveře. Cena, kterou jsme získali, nás mobilizuje k většímu zapojení do utváření budoucnosti stavebního odvětví v Polsku tím, že budeme zdokonalovat inovační řešení a aktivně propagovat polskou značku – říká Bożena Ryszka, ředitelka marketingového oddělení a Public Relations.

aluprof

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě ALUPROF SYSTEM CZECH, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil ALUPROF SYSTEM CZECH nebo web aluprof.eu.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu ALUPROF SYSTEM CZECH a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (zatím žádné komentáře - buďte první)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace