WOLVERINE TRADE

Wolverine trade s.r.o. byla založena v roce 2009. Od samého začátku se zabývá dodávkou a montáží okenních výplní značky INTERNORM – evropské značky č. 1 Toto rozhodnutí nás zařadilo do kategorie firem s luxusním zbožím na špičkové úrovni.

Během této doby, od založení po současnost, došlo a stále dochází ke zdokonalování našich služeb s cílem poskytnout vedle špičkového produktu i montáž a servis na prvotřídní úrovni. Samozřejmostí je i profesionální poradenství.

Internorm je největší evropský výrobce oken a dveří , proto jsme firmu Internorm oslovili jako evropského lídra okenních výplní. U firmy Internorm jsme se nejprve zúčastnili celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata absolvujeme pravidelně několikrát ročně.

Montáže prvků Internorm pro nás provádí firma pana Svobody a od roku 2017 i firma pana Zábojníka, kteří paří k nejlepším montážníkům v České republice. Montáži oken se věnují od roku 2005.Také oni absolvovali úspěšně mnoho školení na téma montáž a servis oken Internorm.

Firmu vedeme moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde má Internorm dominantní postavení a je chápán jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací v oblasti otvorových výplní.

Nenabízíme pouze okna, nabízíme řešení.

Naše služby:

 • dodávka a montáž oken Internorm
 • dodávka a montáž stínicí techniky a sítí proti hmyzu Internorm a Schlotterer
 • servis oken a dveří značky Internorm
 • poradenská činnost v oblasti výběru oken a dveří
 • poradenská činnost v oblasti montáží oken a dveří

Společnost WOLVERINE TRADE je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti WOLVERINE TRADE něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti WOLVERINE TRADE a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


 • WOLVERINE TRADE s.r.o.
  Hradní 27/37
  710 00 Ostrava
  Česká republika
 • IČO: 29189284
 • DIČ: CZ29189284
WOLVERINE TRADE
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace