VIRTUAL, s.r.o

Jsme především specialisté na dveřní výplně. Naše společnost je založena v roce 1994 a od svého vzniku se zabývá prodejem materiálů pro stolařské a truhlářské firmy vyrábějící dřevěná okna a vchodové dveře.

Již od roku 1994 zastupuje německého výrobce tepelně izolačních dřevěných desek a dveřních křídel firmu Variotec GmbH.
Dodáváme na trh voděodolné překližky, dřevěné izolační PUR desky pro výrobu kazet a výplní vchodových dveří, polotovary dveřních křídel, systémové stavebnice vchodových dveří včetně certifikátů v provedení pro nízkoenergetické a pasivní domy, exteriérové dveře s požární odolností certifikované pro Českou republiku, Rakousko, Německo a Slovensko, dále dodáváme zateplené dřevěné sekce pro garážová vrata.

V roce 2009 jsme náš sortiment rozšířili o Variotec – vakuové izolační panely VIP, materiál s vysokými tepelně izolačními vlastnostmi při minimální tloušťce materiálu. VIP – vakuové izolační panely jsou materiálem vhodným pro zateplování stěn, podlah,stropů a teras domů. Od roku 2009 jsme také dodavateli povrchové úpravy GORI pro dřevěná okna a dveře. Vysoce kvalitní vodou ředitelná barva od předního dánského výrobce GORI Industry patřícího do skupiny Teknos.

Naším cílem je poskytování kvalitních služeb všem našim zákazníkům. Od roku 1994 působíme v oblasti výroby dřevěných oken a vchodových dveří, naše dlouholeté zkušenosti vkládáme do každého jednání s našimi zákazníky a ti se mohou spolehnout na naši odbornost, schopnost poradit a hledat vhodná řešení.

Usilujeme o to, aby naše jméno bylo vždy spojováno s kvalitou, seriózností a stabilitou.


Společnost VIRTUAL, s.r.o je zařazena v oborech činnosti Stroje a Dodavatelé a výrobci.


Máte dotaz nebo chcete společnosti VIRTUAL, s.r.o něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti VIRTUAL, s.r.o a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • VIRTUAL, s.r.o
    Starozuberská 337
    756 54 Zubří
    Česká republika
  • IČO: 60849606
  • DIČ: CZ60849606
VIRTUAL, s.r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace