TERMOLUX

TERMOLUX, s.r.o. je česká výrobní a obchodní společnost, založená v červnu roku 1991 ve Valašském Meziříčí.

 Ihned po založení se firma věnovala vybudování výrobního závodu na vlastních pozemcích v průmyslové okrajové části města. Výstavba a montáž technologie byla ukončena v závěru roku 1991 a od ledna 1992 byl zahájen provoz zaměřený na níže uvedené hlavní druhy činnosti:

 • Výroba a prodej plastových profilů
 • Výroba a prodej plastových oken a dveří
 • Výroba a prodej plastových trubek, tvarovek a souvisejícího zboží
 • Stavební činnost, montáž plastových oken

Ve všech těchto oborech působí firma dodnes.

Od roku 1999 má firma zavedený a certifikovaný systém jakosti podle ISO 9001 a mimo jiné se zaměřuje na minimalizaci negativních dopadů své činnosti na životní prostředí.

Samozřejmostí pro naše zákazníky je i odborné poradenství, naši pravidelně školení zaměstnanci jsou Vám k dispozici s řešením otázek, ať už technických, finančních nebo jiných souvisejících s naší produkcí.

Naším cílem ve všech oblastech činnosti je spokojenost zákazníka. Naše spokojené zákazníky najdete nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku, Německu, Dánsku, Rusku, Srbsku, na Ukrajině, ale také v arabských zemích a na Islandu.


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost TERMOLUX je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti TERMOLUX něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti TERMOLUX a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


 • TERMOLUX, s.r.o.
  Hranická 792
  757 01 Valašské Meziříčí
  Česká republika
 • IČO: 18055265
 • DIČ: CZ18055265
TERMOLUX
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace