SULKO

Výrobou a montáží oken a dveří se zabýváme od roku 1993 a za tu dobu jsme v České republice i v zahraničí získali tisíce zákazníků. SULKO je ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v kvalitě.

Nabízíme ucelený systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových domech, dodáváme své produkty do administrativních a komerčních budov i škol, a to jak doma, tak například v Belgii a Švýcarsku.

Věřím, že svým dlouholetým působením na trhu, dlouhodobým růstem společnosti, rozšiřováním výrobních kapacit a zaváděním nových výrobků na trh I osobním přístupem k zákazníkům jsme prokázali svou spolehlivost, důvěryhodnost a špičkovou kvalitu. Cítím v tom svůj velký osobní závazek a budu se snažit k těmto hodnotám sám i nadále co nejvíce přispět.


výrobní firma

Společnost vyrábí 100 % svého sortimentu  – jedná se tedy o čistě výrobní firmu.


Společnost SULKO je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly, Brány a ploty a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti SULKO něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti SULKO a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • SULKO s. r. o.
    Československé armády 981/41
    789 01 Zábřeh
    Česká republika
  • IČO: 47976969
  • DIČ: CZ47976969
SULKO
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace