Stavona

Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působíme v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.)

Se svým ročním obratem cca 200 mil. Kč se řadíme k významným výrobcům stavebních otvorových výplní na českém trhu. O zákazníka a jeho zakázky se dnes ve firmě stará přes 80 fundovaných pracovníků a to jak v úseku obchodním, výrobním, tak i montážním. Pro své klienty zajišťujeme nejen výrobu a montáž, ale bezplatně navrhujeme technická řešení výplní, zaměřování, případné technické konzultace s projektanty, apod. Firma má celorepublikovou působnost, výroba probíhá ve špičkově zařízených výrobních prostorách v Českých Libchavách (u Ústí nad Orlicí). Zde sídlí také centrála společnosti.

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 100 % svého sortimentu  – jedná se tedy o čistě výrobní firmu.


Společnost Stavona je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly, Brány a ploty a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Stavona něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Stavona a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Stavona, spol. s r.o.
    České Libchavy 177
    561 14 České Libchavy
    Česká republika
  • IČO: 15030768
  • DIČ: CZ15030768
Stavona
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace