STAHL EUROOKNA s.r.o.

Vznik společnosti STAHL EUROOKNA s.r.o. navazuje na tradici české rodinné truhlářské výroby již od roku 1992.

Vznik společnosti STAHL EUROOKNA s.r.o. navazuje na tradici české rodinné truhlářské výroby již od roku 1992.

Specializace na otvorové výplně přichází s rokem 1999 za vedení Jaroslava Stahla ml. Od tohoto roku je společnost řazena mezi tradiční řemeslnou výrobu dřevěných eurooken a dveří z vysoce kvalitních materiálů, na které byla v pozdějších letech registrovaná ochranná známka STAHL®.

S vývojem technologií v oblasti truhlářských výrobků investovala společnost do své výroby a v roce 2005 pořídila nejmodernější výrobní technologie a software. Tímto rozvojem nastartovala období zúročování dlouholetých zkušeností a vysoce kvalifikované práce svých zaměstnanců.

Nyní se společnost specializuje na poskytování profesionálních služeb šitých na míru individuálním potřebám Vaší stavby. Systémové řešení každé stavby umožňuje spolupráci s náročnými klienty, kde se základním aspektem spolupráce stává smysl pro detail.

STAHL EUROOKNA je klasickým českým výrobcem dřevěných eurooken a dveří. Za pomoci nejmodernějších technologií, dlouholetých zkušeností a profesionálnímu přístupu zaměstnanců, se specializuje na různorodé stavby se specifickými požadavky řešení.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 60 %.

— www.justice.cz, 20.9.2018


  • STAHL EUROOKNA s.r.o.
    Zahradní 284
    349 61 Kladruby
    Česká republika
  • IČO: 26360462
  • DIČ: CZ26360462
STAHL EUROOKNA s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace