SM Produkt OD MYŠLENKY K PATENTU, ŘEŠENÍ Z PURENITU NA MÍRU.

SPOLEČNOST SM PRODUKT S.R.O. SE ZABÝVÁ VÝROBOU TEPELNĚ IZOLAČNÍCH BOXŮ Z MATERIÁLU PURENIT PRO VENKOVNÍ ŽALUZIE A ROLETY S TEPELNĚ IZOLAČNÍM PODOMÍTKOVÝM BOČNÍM VEDENÍM, A DÁLE TAKÉ VÝROBOU TEPELNĚ IZOLAČNÍCH PODKLADOVÝCH PROFILŮ Z MATERIÁLU PURENIT V KOMBINACI S XPS IZOLACÍ PRO JAKÝKOLIV TYP OKEN A DVEŘÍ, VČ. HST PORTÁLŮ.
SÍDLEM SPOLEČNOSTI JE BÝVALÝ AREÁL TRUHLÁRNY VE MĚSTĚ LIŠOV, KDE SE V MINULOSTI VYRÁBĚL LIŠOVSKÝ NÁBYTEK.
VÝROBKY FIRMY SM PRODUKT S.R.O. JSOU DODÁVÁNY NA TRH V ČESKÉ REPUBLICE, ALE I V NĚMECKU, RAKOUSKU A SLOVENSKU. PŘIČEMŽ EXPORT FIRMY TVOŘÍ CCA 60% PRODUKCE
výrobní firma
Společnost vyrábí 80 % svého sortimentu – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.
Společnost SM produkt, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Stínění a Dodavatelé a výrobci.
Máte dotaz nebo chcete společnosti SM produkt, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.
Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti SM produkt, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.
SM produkt, s.r.o.
Nejnovější krátké zprávy
Poslední z diskusí
- Výměna staré brány 3
- Dodavatel hromosvodu v okolí Pardubic 0
- Renovace zimní zahrady 17
- Kapky vody pod těsněním 3
- Červené dveře, černé madlo 2
- Hliníkový plot - neznáte dodavatele ? 7
- Profil pod dveřmi a oknem 0
- Rozpočet na okna RD 10
- Plíseň na žaluziich 5
- Vlhkost ve fasádě a injektáž svépomocí 0
- Žaluzie do interiéru 2
- Textilní roletky v koupelně? 3