SLAVONA, s.r.o.

Dřevěná okna a dveře s pokročilou technologií.

Okna a dveře z naší výroby nemají jednoduchý úkol. Než jimi projde poprvé světlo světa, musí získat skvělé vychování. Můžete se spolehnout, že když přijde někdo nový do místnosti, okna ho vždy slušně pozdraví svojí elegancí, řemeslným zpracováním a stylem provedení. Někteří hosté si neodpustí přejet rukou po dokonale zpracovaných dřevěných rámech. To neznamená, že by okna a dveře ze Slavonic postrádala asertivitu. Velmi slušně vítají solární zisky, ale umí říci rázně NE chladnému počasí. Při vývoji oken a dveří kombinujeme racionální poznání na hranici současných technologických možností s tradiční řemeslnou výrobou, citem pro dokonalé zpracování a decentním vzhledem. Vedle toho dodávají tato okna vašemu domovu neustálý pocit, že jste správně právě tady na tomto místě.

Nezapomínáme, že okna a dveře představují věčný symbol cesty k poznání. Bývá těžké najít ty správné dveře a vzít rozhodně za kliku. Jste-li uvnitř, pohled z okna vybízí k rozjímání. Přivřete oči a vzpomeňte si na čerstvou vůni dřeva.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost SLAVONA, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti SLAVONA, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti SLAVONA, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • SLAVONA, s.r.o.
    Stálkovská 258
    378 81 Slavonice
    Česká republika
  • IČO: 26140772
  • DIČ: CZ26140772
SLAVONA, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace