ŠEVČÍK OKNA

Naše společnost se zabývá výrobou plastových a hliníkových otvorových výplní (okna, dveře, zimní zahrady, výkladní skříně atd.) Již od prvního kontaktu s námi poznáte, že jsme tu MY pro VÁS a nezáleží na velikosti Vaší objednávky.

Váš tradiční dodavatel oken a dveří z Hodonína. 

Začali jsme s málem jako rodinná firma. Vždy jsme odváděli poctivou práci a snažili jsme se každému klientovi vyjít maximálně vstříc a respektovat jeho přání. Díky tomuto přístupu máme dnes za sebou přes 16 000 realizací. Jsme přesvědčeni, že spokojení zákazníci jsou pro nás tou nejlepší reklamou. Věříme, že ani Vás nezklameme a že nikdy nebudete své volby litovat. Dnes má naše firma zastoupení v Hodoníně, Brně, Břeclavi, Uherském Hradišti, Hradci Králové a Kolíně.

Jsme specialisté na komplexní výměny oken v panelových a činžovních domech – pro tento druh zakázek jsme si vytvořili organizační systém, kde klademe důraz na rychlost celé realizace, aby byli naši zákazníci co nejméně omezeni v rámci celé zakázky.

Vzhledem k velké a stále rostoucí konkurenci v oboru jsme pochopili že nejen cena, ale i celkový přístup k zákazníkovi rozhodne o životaschopnosti firmy a její další prosperitě.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 100 %.

— Dle poslední veřejně dostupné výroční zprávy., 19.9.2018


  • ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.
    třída bří Čapků 3088
    695 01 Hodonín
    Česká republika
  • IČO: 26297639
  • DIČ: CZ26297639
ŠEVČÍK OKNA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace