ROLROLS s.r.o.

Rolrols, dokonalá hra se světlem a stínem.

Firma Rolrols je složená z nejzkušenějších odborníků na našem trhu, kteří mají mnohaletou praxi v oblasti výroby a montáže stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení.
Jestliže chcete pro Váš dům to nejlepší, svěřte ho do rukou právě nám a my Vám z něj vytvoříme pohodové prostředí chráněné proti slunci, hmyzu a dalším vlivům počasí a prostředí, ve kterém žijete.

Naše služby

Neustále sledujeme nejnovější trendy, které elegantně doplní interiér i exteriér Vašeho domu či bytu.
Naši odborně vyškolení zaměstnanci Vám zdarma poskytnou poradenství, které se týká veškerého sortimentu a služeb, jimiž se zabýváme v pohodlí Vašeho domova, takže nemusíte nikam jezdit, abyste dostali tu nejlepší péči, kterou potřebujete. Zavolat nám můžete klidně hned, a to bezplatně na telefonní číslo: 800 10 40 10, na kterém si domluvíte schůzku s naším technikem. Ten přijede v dohodnutém čase a termínu, vše Vám vysvětlí, nahlédnete do našich katalogů a vzorníků pro Vaši lepší představu o Vámi požadované službě a následně Vám vytvoří cenovou kalkulaci. To vše zdarma a na místě, které si určíte sami.

Největší prodejna v ČR s nejlepšími vzorky, vybaveností a sortimentem, jenž je naší chloubou, je pro Vás otevřena pondělí – pátek od 09.00 do 18.00 hodin. Naši zaměstnanci jsou však časově naprosto flexibilní, proto se po telefonické domluvě k nám přijďte podívat klidně i po 18. hodině, nebo o víkendu. Věnujeme Vám veškerou odbornou péči v den a hodinu, které Vám vyhovují.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 60 %.

— www.justice.cz, 20.9.2018


  • ROLROLS s.r.o.
    Makovského 1392/2b
    163 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 27427854
  • DIČ: CZ27427854
ROLROLS s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace