REGNO

Společnost Regno s.r.o. je ryze českým výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří bez vlivu zahraničního kapitálu, který působí na českém trhu již od roku 1992.

  Při výrobě plastových oken a dveří využíváme od svého vzniku v roce 1992 značkový profilový systém TROCAL od německé firmy PROFINE a značkové německé kování SIEGENIA. Profilový systém TROCAL se navíc může „pochlubit" nejdéle prakticky ověřenou životností v délce 55 let, protože první sériově vyrobené plastové okno na světě bylo vyrobeno v roce 1954 a bylo to okno systému TROCAL. Při výrobě hliníkových oken a dveří využíváme německý profilový systém HEROAL. Vybrané výrobky společnosti Regno jsou zapsány do Seznamu schválených výrobků a technologií dotačního programu Zelená úsporám a společnost Regno je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů. Ve společnosti Regno je zaveden a certifikován systém řízení jakosti dle ISO 9001, a to včetně výroby a montáže jak plastových tak i hliníkových oken a dveří.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Dle posledního veřejně dostupného výkazu zisků a ztrát, 19.9.2018


  • REGNO, s.r.o.
    Trojanova 335
    274 01 Slaný
    Česká republika
  • IČO: 47537566
  • DIČ: CZ47537566
REGNO
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace