PV Plast

Společnost PV Plast spol. s r.o. fungovala na trhu už od roku 1997 jako ryze česká společnost specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování vnitřních a venkovních parapetů, vytlačování podkladových profilů.

Hlavním výrobním produktem byly vnitřní komůrkové PVC parapety v mnoha šířkách a dekorech. Pro okenní systémy firma vyráběla podkladové profily s certifikovanými technickými vlastnostmi.

V současné době firma zastupuje výrobce PVC parapetů značky VITRAGE pro ČR a SR. Firma pokračuje v obchodní nabídce širokého rozsahu vnitřních a venkovních parapetů, které držíme skladem s kompletní službou řezání, balení a distribucí této komodity dle požadavku zákazníka. Společnost pokračuje ve výrobě podkladových profilů na vlastních nástrojích formou spolupráce se smluvní výrobní firmou, které nabízí svým zákazníkům. Společnost je také stabilním distributorem v oblasti ochranných fólií pro výrobní firmy v ČR a SR včetně služby řezání na požadované šířky.

Cílem společnosti PV Plast spol. s r.o, která má více než desetiletou zkušenost a stabilní místo na českém a zahraničním trhu, je nabízet zákazníkům zboží k jejich stále větší spokojenosti, a proto klade důraz na udržení dobré kvality svého zboží a zvyšování úrovně poskytovaných služeb.

Vážíme si našich odběratelů, a proto je naší prioritou spokojený zákazník.Společnost PV Plast je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti PV Plast něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti PV Plast a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • PV Plast spol. s r.o.
    M. Alše 915
    757 01 Valašské Meziříčí
    Česká republika
  • IČO: 3347893
  • DIČ: CZ03347893
PV Plast
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace