OKNARONDR

Naše firma se již dlouhá léta zabývá dodávkou a montáží plastových, hliníkových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří. Dodáváme a montujeme kvalitní okna a dveře české výroby. Nabízíme rovněž veškeré příslušenství k oknům a dveřím.

OKNARONDR s.r.o. je společnost s dlouholetou zkušeností zabývající se dodávkou a montáží plastových, hliníkových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří.

Nabídku našich služeb tvoří z převážné části montáže oken a dveří v bytových, nebytových i průmyslových prostorách. Za léta naší činnosti jsme byli schopni zefektivnit postupy a tím také minimalizovat celkové náklady. To se též projevilo na našich cenách. Nechte si namontovat okna a dveře od nás a buďte si jisti, že s námi ušetříte nejen čas, ale i peníze. To vše s garancí Vaší maximální spokojenosti.

Plastové výrobky dodáváme z vysoce kvalitních profilů VEKA a SALAMANDER, které patří k jedničkám na trhu. Hliníková okna a dveře jsou vyráběny ze špičkových profilů ALUPROF.

Samozřejmostí je pro nás dodávka včetně kompletního příslušenství, jako jsou venkovní a vnitřní parapety, venkovní a vnitřní stínící technika, sítě, dveřní madla, samozavírače nebo pákové ovladače.


Společnost OKNARONDR je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti OKNARONDR něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti OKNARONDR a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • OKNARONDR s.r.o.
    K lesu 332/1a
    635 00 Brno
    Česká republika
  • IČO: 4963971
  • DIČ: CZ04963971
OKNARONDR
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace