NASKOD

Výrobce oken, dveří, rolet z plastu a hliníku. Jsme středně velká firma, která čítá kolem 20 zaměstnanců sídlících v České republice. 99% naší produkce vyvážíme do různých evropských zemí jako je Francie, Švýcarsko, Rakousko, Německo, Španělsko.

Způsob práce

Jsme truhláři a zámečníci, kteří přímo spolupracují s našimi různými dodavateli, a díky naší kontrolní činnosti neustále pracujeme na zlepšování kvality naší produkce.

Zkušenost

Své zkušenosti si předáváme školeními.

Každý nově příchozí, ať už je jeho pozice jakákoliv, projde několikatýdenním zaškolením ohledně produktů, produkce a vývozu.

Interní kontrola

Pravidelně systematicky kontrolujeme zásobování našimi špičkovými materiály, stejně jako metody produkce a výsledné produkty.

Naší interní kontrolou zvyšujeme naši důvěryhodnost. Každý produkt je před samotnou expedicí testován.


výrobní firma

Společnost vyrábí 80 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost NASKOD je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti NASKOD něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti NASKOD a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • NASKOD s.r.o.
    K Ráji 1130
    675 51 Jaroměřice nad Rokytnou
    Česká republika
  • IČO: 4161408
  • DIČ: CZ04161408
NASKOD
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace