NetOKNA

Naše společnost je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů vysoce kvalitních a současně cenově dostupných oken a dveří. Klademe důraz na kvalitu, rychlost a spolehlivost.

Naše společnost je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů vysoce kvalitních a současně cenově dostupných oken a dveří. Prodej a montáž výplní stavebních otvorů realizujeme na celém území ČR a Slovenska. K našim výrobkům poskytujeme všechny služby spojené s dodávkou oken a dveří – dopravu, demontáž a likvidaci starých oken, montáž a zednické dokončovací práce. Na našich internetových stránkách najdete velké množství potřebných informací pro Vaše správné rozhodování. Jednou z našich hlavních předností je poradenství a konzultace přímo na místě realizace. Těšíme se na spolupráci. Tým pracovníků společnosti NetOKNA.

Společnost NetOKNA je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti NetOKNA něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti NetOKNA a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • MULTIFORE s.r.o.
    Skryjova 1606/8
    614 00 Brno
    Česká republika
  • IČO: 29354200
  • DIČ: CZ29354200
NetOKNA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace