MONTPLAST Uherský Brod

Kvalitní okna a dveře od českého výrobce

Při pořizováni jakékoliv nové věci stojíme před vážným rozhodnutím, jak zvolit správný poměr “cena/kvalita“ pro daný výrobek. Vždy jde o to, vyvážit požadavky na technické parametry výrobku a jeho cenu. Ještě složitější je to v případě, kdy nakupujeme výrobek, od něhož očekáváme jeho dlouhou životnost, nebo jeho instalace je tak náročná, že bychom ji neradi v brzké době opakovali. To platí především při pořízení plastových nebo hliníkových oken a dveří. Hlavním důvodem pro takový krok bývá snížení nákladů na vytápění, snížení hluku z ulice a především zvýšení bezpečnosti Vašeho domu.

Optimální řešeni nabízí firma MONTPLAST z Uherského Brodu, která má téměř dvacetiletou tradici. Od začátku vyrábí z kvalitního německého profilu firmy GEALAN, která patří v tomto oboru k nejvyspělejším výrobcům profilových systémů.

Okna i dveře z německého systému GEALAN, doplněna špičkovým kováním Titan iP, Favorit a dveřním kováním FKV od firmy Siegenia-Aubi vyhoví i velmi náročným zákazníkům.

Své výrobky vyrábíme na plně automatizované moderní výrobní lince od německé firmy Elumatec.

Kvalitu zpracování oken a dveří firmou MONTPLAST dokládá mimo jiné norma ISO 9001, český původ i kvalitu zaručuje ochranná známka Česky výrobek a Český institut otvorových výplní.

Naši odborníci pro Vás zajistí i další služby, jako je například demontáž, ekologická likvidace odpadu, zednické práce, montáž systémů a dalších doplňků, a to vždy s ohledem na pohodlí zákazníka.

Spolupracujeme výhradně se špičkovými partnery z České republiky a Německa


výrobní firma

Společnost vyrábí 80 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost MONTPLAST Uherský Brod je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti MONTPLAST Uherský Brod něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti MONTPLAST Uherský Brod a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
    U Olšavy 2541
    688 01 Uherský Brod
    Česká republika
  • IČO: 29266190
  • DIČ: CZ29266190
MONTPLAST Uherský Brod
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace