MONDIAL INFISSI

Vyrábíme okna s vestavěným roletovým systémem. Naše firma se specializuje na výrobu pro průmyslový sektor, nicméně umíme vyhovět požadavkům i v občanské výstavbě a to okny a balkonovými dveřmi jak bez, tak i s roletovým systémem.

Firma Mondial Infissi byla založena v Itálii v provincii Verona v roce 1980 jako firma zabývající se specializovanou výrobou výplní otvorů z PVC a hliníku pro prefabrikovanou a průmyslovou výstavbu.
V roce 1990 s otevřením východního trhu obrací svoji pozornost také na tento nový trh.
Tak vzniká v roce 2000 v České republice nová firma Mondial Infissi s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která pro zvýšení kvality svých vlastních výrobků investuje do vývoje se zaměřením hlavně na řešení detailů ve výrobě a montáži, investuje také do nových technologií nákupem strojů CNC jako automatická pila, vícehlavé svářecí stroje, začišťovací stroje, pantografy, počítačově řízené centra a ostatní numericky řízené stroje.

Zaměřuje se hlavně na výrobu oken s předokenní roletou a tak se rodí inovační systém vysoké kvality s novým patentovaným profilem vyvinutým ve spolupráci s předními výrobci z oboru extrudování profilů. Získává certifikáty v systému řízení jakosti ISO 9001 a rozšiřuje svou výrobu i na sektor občanské výstavby.

Velká poptávka oken se stínící technikou, výzkum a neustálý rozvoj také v občanské výstavbě, nutí firmu realizovat produkt pro tento sektor a vyvíjí profil nové generace. Profil, který spojuje kvalitu, úspornost, vysokou univerzálnost, vynikající mechanické vlastnosti, tepelné vlastnosti a také rychlou montáž.

Dostupný také v různých barvách a imitacích dřeva, patentován a certifikován, stručně řečeno poslední výraz moderní technologie.

Okno je zkonstruováno z rámu jako jeden kus – tzv. monoblok PVC kompletně svařen, s roletou a navijákem již integrovanou v rámu.

Jediný na světě svého druhu, spojuje nejmodernější řešení společně s materiály, příslušenstvím a doplňky špičkové kvality, který se vyznačuje mimořádnou odolností, voděodolností, tepelně-izolačními vlastnostmi, jednoduchostí montáže a velmi pohodlným používáním.

Okno je velmi univerzální, díky své konstrukci může být montováno s jednoduchostí prakticky kdekoliv ať v občanské nebo průmyslové výstavbě. Může se montovat a osazovat jak z venkovní strany díky lemu, tak do středu zdi – tradičním způsobem, ale i osazením z vnitřní strany stěny tzv. na doraz do špalety. Díky své univerzálnosti montáže není nutno řešit další detaily a další doplňující práce spojené s montáží. Vlastně je potřeba díky již předvrtaným montážním otvorům pouze příslušný otvor, do kterého bude prvek osazen, a pár šroubů.

Také jsou zde další prvky jako systém proti vniknutí oknem v poslední liště – terminálu rolety, která je vyztužena, opatřena zámky rolety a samotný terminál ještě zajíždí do spodní části vodící drážky. Také systém odvodnění okna je řešen odvodňovacími otvory do jediné komory profilu a odtud otvory ve spodní části profilu umístěnými v drážce profilu, která chrání tyto otvory proti větru a zpětnému vracení se vody zpět do profilu. V profilu je integrovaná vodící lišta rolety standardně opatřena kartáčkem. Profily jsou dodávány s dvojitým těsněním již vloženým v profilu, které je svařovatelné. Standardně je používáno izolační dvojsklo s pokoveným teplým sklem PLANIBEL TOP N+ se součinitelem prostupu tepla Ug=k=1,1 W/(m˛.K), je možná mikroventilace na přání, kování okna je od německého výrobce ROTO Frank a je série ROTO NT, kliky jsou značky HOPPE, příslušenství rolety jako navíjecí systémy, kladky atd. jsou od špičkového evropského specialisty SIMBAC. Pancíř rolety může být PVC nebo hliníkový a jak je uvedeno již výše koncová lišta rolety je vyztužena ocelovou pozinkovanou pásovinou, která působí i jako závaží, naviják je integrován přímo do profilu a také zámky jsou integrovány do koncové lišty a jsou z nerezové oceli.

Kastlík (box) rolety je standardně izolován PUR deskami a má výborné izolační vlastnosti. Byl zkoušen a prověřován zkušebním ústavem Csi Praha, pracoviště Zlín s vynikajícími výsledky a to U=k=1,2 W/(m˛.K). Kastlík je lehce demontovatelný pro případný servis a údržbu.

Mimo jiné jsou k dispozici různé barevné varianty, příslušenství jako navíjecí systémy na klikou, lankem nebo elektromotorem, nabízí se i mnoho bezpečnostních doplňků jako integrované mříže, uzamykatelné kliky, bezpečnostní kování, dětské pojistky, okenice, vnitřní žaluzie a protihmyzové sítě ať rolovací nebo pevné. Je na výběr široká škála skel od bezpečnostních, přes ornamentní až po protisluneční a protihluková.

Jednoduchý design a elegance uspokojí každého zákazníka.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Dle posledního veřejně dostupného výkazu zisků a ztrát, 19.9.2018


  • MONDIAL INFISSI s.r.o.
    Březnice 52
    760 01 Březnice
    Česká republika
  • IČO: 25594788
  • DIČ: CZ25594788
MONDIAL INFISSI
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace