MISOFT Services

Naše firma nabízí modulové řešení pro podporu výroby plastových oken a dveří, které se opírá o tři hlavní pilíře. Jedná se o program Profi Plast část obchod (pro obchodní činnost), Profi Plast část TPV (program pro technickou přípravu výroby)

Podniková evidence zakázek (podnikový informační systém). Všechny tyto programy si mezi sebou, stejně tak i s ostatními systémy, elektronicky vyměňují data. Otevřenost a modulárnost systému je taková, že i když jsme v loňském roce uvedli na trh vlastní program pro Skladové hospodářství, je možné používat prakticky libovolný program na účetnictví a sklady podporující elektronickou výměnu informací.

Více o společnosti…


Společnost MISOFT Services je zařazena v oborech činnosti Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti MISOFT Services něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti MISOFT Services a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • MISOFT Services s.r.o.
    Sokolská 488
    468 22 Železný Brod
    Česká republika
  • IČO: 3271447
  • DIČ: CZ03271447
MISOFT Services
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace