Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Společnost je jedním z největších výrobců vidlicových vysokozdvižných vozíků a skladové techniky na světě a již více než 50 let určuje trendy při řešení v oblastech manipulačních vozíků, správy vozových parků.

Společnost Linde Material Handling je jedním z vedoucích výrobců vidlicových vysokozdvižných vozíků a skladové techniky na světě. Se značkami Linde a Fenwick (Francie) je jedničkou na evropském trhu. Od roku 2006 patří společnost Linde do skupiny KION Group . Společnost KION Group je druhým největším výrobcem manipulačních vozíků na světě a jedním z vedoucích poskytovatelů automatizovaných řešení pro intralogistiku.

Společnost Linde má díky svým pobočkám zastoupení ve více než 100 zemích světa. Do mezinárodní sítě společnosti patří výrobní a montážní závody v Německu, Francii, České republice, USA a Číně i více než 700 provozních a servisních poboček.

Společnost Linde vyvíjí pro své zákazníky vysoce výkonná řešení určená pro intralogistiku. Základem těchto řešení jsou vysokozdvižné vozíky s elektrickými i vznětovými motory, paletové vozíky, software pro správu vozového parku, řešení pro automatizaci, asistenční systémy řidiče, nabídky financování i veškeré služby týkající se vysokozdvižných vozíků a školení jejich obsluhy.

Nabídka vozíků společnosti Linde je jedinečná. Zahrnuje zhruba 80 konstrukčních řad s až 20 variantami modelů a přibližně 9000 možnostmi volitelného vybavení. Na základě tohoto modulového systému vyrobí společnost Linde pro každého uživatele vozíky a celé vozové parky, které budou přesně přizpůsobeny jeho požadavkům na přepravu, skladování, vychystávání a stohování.


výrobní firma

Společnost vyrábí 60 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Stroje.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
    Polygrafická 622/2
    108 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 676977
  • DIČ: CZ00676977
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace