Sokol Okna

Rodinná firma Sokol působí na trhu více než 15 let. Specializujeme se na výrobu a montáž plastových oken, stínící techniky a v neposlední řadě je naší službou i realizace interiéru. Naši vyškolení zaměstnanci vám poradí a odpoví vám na všechny vaše otázky.

 Krom několika profilů plastových oken vám nabídneme také plastové dveře, euro okna, hliníková okna i dveře a realizaci zimní zahrady. Dále nabízíme vnitřní dveře od několika výrobců a z mnoha materiálů. Nabídneme také poctivé čalounění dveří a posuvné a shrnovací systémy pro rozdělení prostoru. Provádíme zasklívání balkónových lodžií a terasových přístřešků, jak z bezrámových tak rámových systémů.A pokud vám nestačí nekvalitní katalogový nábytek z velkoobchodů, nabídneme vám i zakázkovou výrobu interiérů na míru.Společnost Sokol Okna je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Zimní zahrady a pergoly.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Sokol Okna něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Sokol Okna a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Ladislav Sokol
    Břetislavova 1
    690 02 Břeclav
    Česká republika
  • IČO: 61414859
  • DIČ: CZ7011214067
Sokol Okna
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace