KSK - System

Rodinná firma s dvacelitou tradicí byla založena v Zubří v roce 1994 a od té doby se s úspěchem věnuje výrobě a montáži plastových oken a dveří. Pro naše okna je typická nejvyšší kvalita provedení, inovační funkční řešení, bezpečnost a úspory energie.

Společnost ve své historii prošla veškerým vývojem a změnami trendů ve výrobě plastových oken a dveří a díky tomu dokážeme vždy odborně a zároveň se vší odpovědností poradit. 

Vzhledem k charakteru zakázek není společnost KSK-System jednostranně zaměřena. Jsme schopní uspokojit zákazníky požadující jediné okno ale stejně tak stavební firmu, která potřebuje okna a dveře do velkého objektu. Škála produktů, kterou nabízíme, je velmi široká a záleží jen na Vás, pro která okna a dveře se rozhodnete. Usnadní Vám to Zákaznické centrum a moderní software odhalí, jak mohou Vaše okna předem vypadat. 

S více než 1600 profily a doplňky pro různé linie okenních systémů zaručeně najdete ten správný rámec pro Vaše okna. 

Naše společnost už několik let úspěšně těží ze spolupráce s německým výrobcem vícekomorového systému VEKA, který po celém světě zaujímá přední postavení na trhu. Program produktů VEKA zahrnuje systém profilů pro okna, dveře a rolety, které skýtají ideální řešení co do funkčnosti, účinnosti a stability a pohodlného ošetřování, životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a to i tam, kde architektura okolí a komplikované tvary kladou vysoké požadavky. 

Naším cílem je maximální spokojenost každého zákazníka, proto dbáme nejen o kvalitu výroby oken a dveří, ale i o kvalitu a rozsah souvisejících služeb. Díky tomu není společnost KSK-System pouhým dodavatelem, ale je vnímána jako partner při výběru a dodávce plastových, oken a dveří pro Váš dům či byt.


Společnost KSK - System je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Zimní zahrady a pergoly.


Máte dotaz nebo chcete společnosti KSK - System něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti KSK - System a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • KSK - System, spol. s r.o.
    U Trati 642
    756 54 Zubří
    Česká republika
  • IČO: 62301161
  • DIČ: CZ62301161
KSK - System
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace