Kovostroj Bohemia, s.r.o.

Naše společnost navazuje na více než 40-ti letou tradici výroby ocelových profilů v Týně nad Vltavou.

Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o. byla založena koncem roku 2003, kdy plynule navázala své výrobní a obchodní činnosti na své předchůdce. Původní výrobní závod, který působil v Týně nad Vltavou ještě jako státní podnik, započal pronikat do výrobního segmentu profilace ocelových profilů již v roce 1975. Od té doby se odstartovala historie profilace v tomto závodě, která je do dnešních dnů neustále podporována a rozvíjena. Nyní již můžeme hovořit o historické tradici vybudované na pevných základech a rozvíjející se po dobu více než 40 let. Hlavním záměrem naší firmy je tak pokračování v prohlubující se tradici výroby ocelových profilů, do které jsou vnášeny prvky v podobě moderní technologie a současných vědecko-technických poznatků a trendů. Vám, našim zákazníkům, jsme vždy připraveni a odhodláni nabízet kvalitní výrobky s prvotřídním a propracovaným servisem dodávek.


výrobní firma

Společnost vyrábí 60 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Kovostroj Bohemia, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Kovostroj Bohemia, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Kovostroj Bohemia, s.r.o.
    Kolodějská 507
    375 01 Týn nad Vltavou
    Česká republika
  • IČO: 26913143
  • DIČ: CZ26913143
Kovostroj Bohemia, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace